Witam Pana Panie Andrzeju
Rozmawiałem z Panem odn. telefonów z biura PC. party
Jak zwykle dzwonią żeby ich wspierać finansowo, ale tym razem to już przegięli.
Wszystko za sprawą ich lidera tej “mumii egipskiej “co raczy nas codziennie w tv gęsią skórką. Jak patrzę na niego to mi ziemniaki gniją.

Powiedziałem im żeby więcej na mnie nie liczyli, na żadne poparcie, za to, co ten idiota zrobił z ludźmi, Kościołem, aby w obecnej ciężkiej sytuacji uniemożliwić ludziom przynajmniej w kościele duchowo się podbudować, to jest skandal. Jeszcze na dodatek straszy żeby nie szykować się na żadne wieczerze wigilijne bo tam jakaś pseudo pandemia, powiedziałem im – że to już przegiął pałę.

Poinformowałem ich, że nie znają pewnie historii Polski z okr. 2-giej wojny, że mój kraj był przez 6- lat pod okup. niemiecką i oni mimo dużego wpływu Kościoła na społeczeństwo polskie żaden oficjel wojskowy nie wydał zarządzenia o zamknięciu kościołów, nie odważyli się!, a jak była Pasterka to pomimo godz. policyjnej “przymykali oko ” na ludzi, jak byli
na Pasterce (wiem to z opowiadań dziadków), a zdarzało się, że i pojedynczy żołnierze byli na Pasterce. Jednak taki “rozejm” kończył się następnego dnia, ale ludzie mieli ten swój czas na duchowe świętowanie, a ten baran nam teraz szykuje takie kwiatki.

Potem Stalin pomimo jego wrogości do Kościoła też nie odważył się na takie kroki, bo Kościół to ludzie i myśmy to wygrali!!

Powiedziałem im że duża grupa moich kolegów, znajomych ma dość tego, co oni wyprawiają z ludźmi, i niech nie liczą na nasze głosy wyborcze, będziemy głosować choćby na samego diabła, ale nie na nich i tego idiotę w Ottawie, ktoś tam po drugiej stronie słuchawki widać cierpliwie słuchał moich stwierdzeń i wynurzeń. Nikt się nie odzywał, tylko słuchał.
Bo to, co oni z nami tu wyprawiają, ta histeria maseczkowa, ogłupianie ludzi, przechodzi ludzkie pojęcie.

Wszyscy mamy dosyć tego ogłupiania ludzi i trzeba to towarzystwo porządnie pogonić.
Mój kolega zawsze w takich wyjątkowych sytuacjach to mówi, że nic tylko kosy na sztorc i rżnąć tę hołotę, żeby nam zdrowia i naszych rodzin nie niszczyła.

Ludzie wobec takich faktów podczas nast. wyborów powinni dobrze o tym czasie pamiętać!!
Kończąc pozdrawiam Pana

z poważaniem Wojciech