Szanowni Państwo, Rodacy w Kraju i na Obczyźnie…

        Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja i Święta Konstytucji 3 maja Stowarzyszenie Józefa Piłsudskiego „Orzeł Strzelecki„ w Kanadzie życzy wszystkim ludziom dobrej woli, zdrowia, pomyślności, wytrwania w wartościach  narodowych i katolickich, a na pewno przezwyciężymy ten diabelski obłęd i będziemy świętować tak jak kiedyś.

        Z okazji święta majowego, wielki ukłon w stronę Bractwa św. Piusa X i Rycerzy Niepokalanej założonego przez Brata Maksymiliana Marię Kolbego. Bractwo św. Piusa X  było jedynym katolickim zgromadzeniem które nie popłynęło z falą modernizmu posoborowego zapoczątkowanego przez Papieża Pawła VI w 1967 roku.

        On to pierwszy nie potępił modernizmu w Kościele. Kapłani z Bractwa byli jedynymi którzy przyjeżdżali do KL. AUSCHWITZ – ŻWIROWISKO gdzie Kazimierz Świtoń stanął w OBRONIE KRZYŻA PAPIESKIEGO na tzw. ŻWIROWISKU OŚWIĘCIMSKIM od czerwca 1998 r. do końca maja 1999 r.

        Z wielkim bólem serca piszę, o tym że tu w pięknej Kanadzie, mlekiem i miodem płynącej, władze państwowe  ponownie zamknęły nam Kościoły zaraz  po drugiej niedzieli wielkanocnej, ale sklepy z alkoholem, piwem i marihuaną są otwarte. Gdzie tu logika i zdrowy rozsądek.

        Ten proces laicyzacji czyli bolszewizacji czy to w życiu religijnym, państwowym i społecznym trwa od długiego czasu, a wyjątkowo przyspieszył po 1967 r. po podpisaniu przez Rząd Kanady z Episkopatem Kanady tzw. umowy pod nazwą WINIPEG STATEMENT.

        Bracia i Siostry w jednej wierze życzę Wam wytrwania w tych czasach diabelskiego obłędu. Wytrwamy tylko i wyłącznie gdy oddamy się pod opiekę Niepokalanej Maryi Panny i tylko przez Maryję do naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

Stowarzyszenie Józefa Piłsudskiego „Orzeł Strzelecki” w Kanadzie

Komendant Grzegorz Waśniewski