Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy pozostających poza granicami Ojczyzny do Peterborough, UK, na największy Marsz Niepodległości poza granicami Polski, w poprzednich latach organizowany przez W Jedności Siła, Marsz Niepodległości w Peterborough i Komitet Obrony Polski- Wielka Brytania.

Tegoroczny 9-ty Marsz odbędzie się w sobotę 6 listopada 2021, odprawa Straży Marszu 15.30, zbiórka na rynku głównym (Cathedral Square) o 16.00, przemarsz do Sunken Gardens (Central Park) 16.30, znajduje się tam pomnik Lotników, gdzie składamy kwiaty i zapalamy znicze.

W związku z przepisami kowid obowiązującymi w Wielkiej Brytanii prosimy uczestników o dostosowanie się do wskazówek Straży Marszu. Prosimy o powielanie afiszów i wydarzenia i o zaprosiny gości. Polskie flagi i kwiaty mile widziane.

Link do wydarzenia FB- można się wpisać „going” (idę) albo „interested” (zainteresowany/a)

https://www.facebook.com/events/919947381964166/?ref=newsfeed

W Jedności Siła!

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

Pp. Komitet Obrony Polski-Wielka Brytania, Marsz Niepodległości w Peterborough UK

PS Dowiedziałem się dziś od policji że warto wyruszyć z Rynku punktualnie o 16:30 jak zapowiedziane bo kwadrans później zapełni się tysiącami kibiców z pobliskiego stadionu po meczu Peterborough United v Fulham FC, i że jedna z tych drużyn używa biało czerwonych barw więc może być zamieszanie.
pozdrawiam serdecznie
Krzysztof