Zapraszamy do wspierania naszej działalności poprzez dotacje oraz odwiedzenie naszych stron na Facebooku i w Youtube


Były lekarz Białego Domu, Ronny Jackson, twierdzi, że Joe Biden „nie dokończy kadencji”, ponieważ „jego umysł zbyt szybko odchodzi”.

Jackson, który służył w zespole medycznym Białego Domu w połowie 2000 roku, jako osobisty lekarz zarówno Baracka Obamy, jak i Donalda Trumpa, poczynił te uwagi na Twitterze.

– Biden nie dokończy kadencji. KAŻDY wie, że nie nadaje się do tej pracy. Jego umysł jest za daleko. To nie może dłużej trwać. Musi ZREZYGNOWAĆ!” tweetował Jackson.

 

Jackson zwrócił uwagę na czystą hipokryzję lewicy, która nieustannie kwestionuje i kwestionowała zdolności umysłowe Donalda Trumpa,  jednocześnie atakując każdego, kto ośmielił się wyrazić wątpliwości co do oczywistego spadku zdolności kognitywnych Bidena.

Były lekarz zwrócił uwagę na kolejny niezręczny incydent podczas wizyty Bidena w Izraelu, kiedy wydawał się być zdezorientowany tym, co zrobić, a później zrobił absurdalną gafę słowną na temat Holokaustu.

„On nie wzbudza w nikim zaufania i jest to niebezpieczny czas, aby mieć teraz takiego naczelnego dowódcę i głowę państwa” – podsumował Jackson.