Lekarz z Alberty wysłał list do Kanadyjskiego Stowarzyszenia Medycznego, wzywając do zakończenia obowiązku szczepień w sektorze zdrowia publicznego oraz podjęcie dochodzenia w sprawie podejrzanych zgonów wśród młodych kanadyjskich lekarzy.

„Nie można milczeć,  gdy nielegalnie nakazane szczepionki przeciwko COVID-19 mogą zabijać dziesiątki młodych kanadyjskich lekarzy i narażać tysiące innych na wysokie ryzyko poważnych obrażeń i śmierci” – twierdzi dr William Makis.

W liście do prezesów CMA, dr Aliki Lafontaine i dr Katharine Smart, Makis pisze, że „agresywnie i nieetycznie” promują stosowanie „eksperymentalnych” szczepionek COVID-19. Makis powiedział, że szczepionki zostały promowane wśród populacji, w których ryzyko poważnych skutków jest mniejsze niż ryzyko poważnych obrażeń poszczepiennych.

Lafontaine i Smart publicznie wyrazili swoje poparcie dla szczepionek COVID-19. Lafontaine powiedział w 2021 roku, że szczepionki przeciw COVID-19 są bezpieczne, ponieważ technologia istnieje od dziesięcioleci, podczas gdy Smart niedawno powiedziała, że pediatryczne szczepionki COVID chronią przed ciężkimi chorobami u dzieci, pomimo przyznania, że ​​„to szczepionka, o której wciąż się uczymy. ”

Makis uważa, że Smart i Lafontaine powinni zamiast tego wykorzystać swoją platformę jako prezesi CMA, aby publicznie wezwać do natychmiastowego zakończenia wszystkich nakazów dotyczących szczepień w kanadyjskim systemie opieki zdrowotnej, a także wezwać do „pilnych  publicznych dochodzeń w sprawie tego, co zabija w pełni zaszczepionych młodych kanadyjskich lekarzy.”

Makis miał na myśli wielu młodych kanadyjskich lekarzy, którzy zmarli nagle i niespodziewanie w ciągu ostatnich 16 miesięcy, z których wszyscy byli podwójnie, potrójnie lub poczwórnie zaszczepieni na COVID-19. Pięciu młodych lekarzy z obszaru Toronto pojawiło się w ogólnokrajowych wiadomościach po tym, jak wszyscy zmarli w ciągu dwóch tygodni od siebie.

„Każdy z tych zgonów jest wysoce podejrzany z powodu obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19, ponieważ ci poprzednio zdrowi lekarze zmarli nagle podczas regularnej aktywności fizycznej, niespodziewanie zmarli we śnie, doznali zawału serca, udaru mózgu, niezwykłych wypadków lub rozwinął się u nich nagle agresywny nowotwór ”- napisał  Makis.

Makis zamieścił zdjęcia i informacje o 32 młodych kanadyjskich lekarzach, którzy zmarli niespodziewanie od czasu wprowadzenia na rynek szczepionek COVID-19. Makis uważa, że każdy zgon jest podejrzany, ponieważ wcześniej byli zdrowi, ale potem zmarli z powodu ataków serca, udarów, agresywnych nowotworów, które pojawiły się nagle i dziwnych wypadków.

Makis powiedział wcześniej Western Standard , że „nigdy wcześniej nie widział tak wielu młodych lekarzy umierających w podejrzanych, dziwacznych i nagłych okolicznościach”.

W swoim liście Makis powiedział, że chociaż producenci szczepionek Pfizer i Moderna mogą nie być odpowiedzialni za swoje „wadliwe” produkty, to obaj prezesi CMA są prawnie odpowiedzialni za ich publiczną promocję. Błagał ich, aby pamiętali o przysiędze Hipokratesa, którą złożyli, aby w pierwszej kolejności  „nie krzywdzić”.

za Western Standard