W niedzielę, 30 października, w Centrum Jana Pawła II odbyła się wyjątkowa gala – losowanie samochodu wśród moich klientów i klientów Domator TEAM. Było to już okrągłe, 20-te losowanie samochodu. Pierwsze miało miejsce w 1995 roku i przez wiele lat byłem jedynym agentem, który oferował taką nagrodę swoim klientom.

        Na początku losowana była Honda Civic, ale już od wielu lat nagrodą główną jest Mercedes. Zwykle był to Mercedes klasy B, ale tym razem podnieśliśmy standard nagrody i jest to model klasy A.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

        Do dwudziestej edycji losowania samochodu wśród klientów domator TEAM kwalifikowało się tym razem 336 losów. By zakwalifikować się do losowania, należy dokonać transakcji zakupu lub sprzedaży z jednym z członków naszego zespołu.

        Każda transakcja jest liczona jako jeden los, czyli jeśli ktoś kupi i sprzeda z nami nieruchomość, jego szansa na nowe auto zwiększa się podwójnie.

        Należy jeszcze dodać, że w losowaniu biorą udział tylko te transakcje, które zostały zamknięte do dnia imprezy. Natomiast te, które zamykają się za kilka lat (jak na przykład zakup mieszkań z planów) muszą poczekać.

        Przed każdym losowaniem do wszystkich naszych klientów wysyłane są zaproszenia na uroczystą galę – i by wziąć udział w losowaniu, należy na niej się osobiście pojawić – lub w ostateczności wysłać w zastępstwie swojego przedstawiciela. I tylko osoby obecne na naszej imprezie faktycznie biorą udział w losowaniu.

        Tym razem galę zaczęliśmy o godz.17:30 i do 18:45 każdy przybyły osobiście wrzucał swój los (lub losy) do ogromnego bębna losującego. Wszystkie losy były umieszczone w identycznych, plastikowych kontenerkach i wrzucane osobiście przez naszych klientów. Warto było podpatrzeć jak były one całowane, chuchane, pocierane czy głaskane – po to, by nadać im specjalnej “mocy” i zwiększyć szansę wygrania.

        Od godziny 18:15 zaczął nam grać zespół muzyczny pod kierunkiem Marka Majewskiego z udziałem genialnego klawiszowca – Bartosza Hadały. Kolejni członkowie zespołu to Riley O’Brian, grający na perkusji i wokalistka Jillian Mendez. To była prawdziwa uczta dla ducha (i ucha).

        Znane jest powiedzenie, że „Polak jak głodny to zły”, dlatego by wprowadzić wszystkich w doskonały nastrój przed losowaniem, został podany wykwintny obiad, przygotowany przez Jana Gromadę z jego wspaniałym zespołem kucharzy i kelnerów! Brawo Janek!

        Tuż przed podaniem obiadu odbyła się pierwsza faza losowania, w trakcie której z całej puli wszystkich losów wylosowano 9, które znalazły się w puli finałowej. Te losy były losowane przez członków Domator Team, dodatkowo losowali

        Arkadiusz Empel – współpracujący z nami prawnik oraz Tomasz Spychalski (mortgage broker). Ostatni los do puli finałowej wylosowała wokalistka Jillian Mendez.

        Kiedy wszyscy byli już po sytym obiadku i po wysłuchaniu wspaniałego koncertu, zaczęła się ta część wieczoru, na którą wszyscy czekali – czyli losowanie Mercedesa. Każdy z obecnych na sali oczywiście miał ogromną nadzieję na wygranie nagrody głównej, ale od bardzo wielu osób słyszałem, że nawet jeśli nie wygrają żadnej nagrody (bo o nagrodach pocieszenia za chwilę) to i tak uważają się za zwycięzców – dlatego, że dzięki naszemu zespołowi dokonali dobrej inwestycji.

        Jak wspomniałem na wstępie, główną nagrodą był Mercedes Klasy A. Drugą nagrodą był czek na $3,000, trzecią czek na $2,000. Były liczne wartościowe nagrody, ufundowane przez współpracujące z nami firmy. Są to Empel Law, Avanti Surveying, Tomasz Spychalski, Iwona Sawicka RBC czy Matthew Caputa z firmy Formata Media zajmującej się fotografowaniem domów. Każdy członek zespołu Domator, ufundował również osobiste nagrody! W sumie oprócz nagrody głównej było około 30 nagród pocieszenia!

        Losowanie samochodu (jak zawsze) odbywa się na zasadzie odwrotnej kolejności. Czyli losujemy pierwszy los z wcześniej wyłonionej grupy finałowej i ten los odpada, dostając nagrodę pocieszenia. W tym roku  pierwszy los wyjęła z urny

        Tina Gardin – Broker Manager z Sutton Group Quantum. Jako pierwsza odpadła Teresa Dittel-Dec. Później odpadli Paul Stachnia, Joanna Kowalik, Grażyna Chomicz, Sławek Musiał i Jerry Palkowski. Trzeci od końca los miała Anita Banas, która wyeliminowała przedostatni los należący do Janiny i Stanisława Kosek.

        W szklanej urnie pozostał ostatni los, który oczywiście mógł należeć do każdego. Mała przerwa na jeszcze jedną piosenkę by podbudować nastrój i Jason Rego, przedstawiciel Mercedes-Benz Oakville został poproszony o jego wyjęcie, otwarcie i ogłoszenie nazwiska zwycięzcy.

        W tej edycji Mercedesa wygrali Grażyna i Paweł Świtalski. Para nie mogła przez moment uwierzyć w wygraną. Myśleli, że to jest żart i zajęło im sporo czasu, nim zdali sobie sprawę z tego, co naprawdę się wydarzyło. To widać na zdjęciach!

        Oczywiście ogromna radość, ale jednocześnie brak słów, by wyrazić swoje uczucia!

        Gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom losowania za to, że są Państwo naszymi klientami. Wielu z nich jest już z nami od bardzo wielu lat, czasami mamy szansę pomagać w transakcjach ich dzieciom, dalszej rodzinie i przyjaciołom.

        Zawsze jesteśmy ogromnie wdzięczni za polecanie naszych usług, bo nie ma dla firmy lepszego komplementu.

        Bez Państwa wsparcia nie moglibyśmy organizować takich imprez, ale również nie bylibyśmy w stanie sponsorować wielu polskich wydarzeń kulturalnych czy wspomagać Radio 7. A spora część naszych dochodów ze sprzedaży nieruchomości jest regularnie przeznaczana na te cele.

        Oczywiście zapraszamy wszystkich Państwa do dalszej współpracy przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości. Mamy  ogromne doświadczenie na rynku real estate, dzięki któremu nasi klienci unikają poważnych błędów i mogą zaoszczędzić tysiące dolarów.

        Jeśli zechcą Państwo obejrzeć reportaż z niedzielnej gali, to został przygotowany przez Andrzej Kumora. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na YouTube hasło „losowanie mercedesa domator 2022” – i link zadziała.

        Dziękuję Państwu za te wspaniałe emocje i za współpracę z Domator Team, którą niezwykle sobie cenimy. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do rozmów oraz do kontaktu.

Maciek Czapliński

905 278 0007