Europejska linia lotnicza rozszerzyła swoje usługi na Ontario i oferuje  tanie loty do 26 europejskich miast.

PLAY , tania linia lotnicza, która wcześniej latała między Islandią a Europą, ogłosiła we wtorek, że rozszerza swoje usługi na Ontario , rozpoczynając 22 czerwca pierwsze regularne loty z międzynarodowego lotniska im. Johna C. Munro w Hamilton

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Nowy przewoźnik będzie oferował loty m.in. do Londynu, Paryża, Berlina, Kopenhagi, Dublina, Brukseli, Sztokholmu czy Göteborga ale także do Warszawy z między lądowaniem w Reykjaviku,

 

Aby uczcić ekspansję, PLAY oferuje bilety do europejskich miast, takich jak Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Dublin, Göteborg, Londyn i Paryż już od 169 dol. Oferują również loty do Keflaviku na Islandii już za 129 dol.. Ceny te obejmują opłaty   i podatki. ceny latem do Polski zaczynają się od 515 USD (dol. amerykańskich) w obie strony. Ceny latem do Polski zaczynają się od 515 USD (dol. amerykańskich) w obie strony.  (www.flyplay.com)

Ta inauguracyjna oferta jest ważna dla osób, które zarezerwują loty w obie strony z Kanady w okresie od sierpnia do października 2023 r. Aby móc skorzystać ze zniżek, bilety należy zarezerwować do 31 stycznia, .

Podróżni, którzy dokonają rezerwacji w PLAY, będą mogli bezpłatnie zabrać ze sobą jedną rzecz osobistą. Jeśli wymagają bagażu podręcznego, można spodziewać się dodatkowych opłat. Ochronę przed anulowaniem lotów PLAY można wykupić za dodatkową opłatą.

PLAY została założona w Reykjavíku na Islandii w 2019 roku.