Radio 7 Toronto – postanowiło zorganizować wyjątkową zabawę karnawałową – RADIO PARTY. Zapraszam Państwa 10 lutego 2023 r. na godzinę 19:30 do Polskiego Centrum Kultury im. Jana Pawła II w Mississauga na wyjątkowe wydarzenie kulturalne.

Celem RADIO PARTY jest integracja Polaków wokół akcji zbierania funduszy na dalszą działalność Radia 7 Toronto.

Gdy pocztą pantoflową zaczęła rozchodzić się wiadomość o planowanym RADIO PARTY – dziesięć stolików sprzedało się w kilka godzin! Impreza zapowiada się znakomicie, a my, jako załoga Radia 7 dołożymy wszelkich starań, by uśmiechy gościły na twarzach gości jeszcze długo po jej zakończeniu.

Poniżej kontynuacja tekstu

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wspaniały odzew. Naszym gościom gwarantujemy doskonałą zabawę, wszyscy bowiem jesteśmy zmęczeni izolacja pandemiczną i chcemy spędzić wspaniały czas w szerokim gronie przyjaciół i znajomych.

Jak Polak głodny to zły! Ale u nas tak nie będzie, przepyszną kolację przygotuje mistrz kulinarny Jan Gromada, “Wiejski Stół” z przekąskami zapewni Eddie’s Meat & Deli Market, a pyszne desery dostarczy Sweet Temptation Bakery.

Na frasunek mamy trunek, do tańca zagra nam Marek Majewski z przyjaciółmi, a światowe przeboje zaśpiewają Jillian Mendez i Ania Leszońska. DJ Kompot spowoduje, że nogi same ruszą do tańca! Dynamiczny Axis Laser Show rzuci nas na kolana, a Dora Paszuk będzie hipnotyzować gości tańcem flamenco.

Całość imprezy poprowadzi charyzmatyczna para radiowców – Agata i Tomek (z moją od czasu do czasu pomocą).

Na naszym PARTY spotkają Państwo również wiele osób, znanych z anteny Radia 7. To świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i poznania nowych przyjaciół.

Warto również wspomnieć o “red carpet photo opportunity”. Będzie czerwony dywan z fotoreporterami i specjalny backdrop, gdzie profesjonalni fotograficy zrobią Państwu zdjęcia (do pobrania z internetu po imprezie).

Wielką atrakcją będzie mega loteria – z główną nagrodą wartości $2,000, której fundatorem jest firma DMO Truck & Trailer Repair division of AM Transport. Do wylosowania będzie oczywiście wiele innych cennych nagród. Ich lista, tak jak i lista sponsorów, stale rośnie i będzie aktualizowana.

Osoby czy firmy zainteresowane sponsorowaniem nagród lub imprezy proszone są o bezpośredni kontakt ze mną pod numerem 905 278 0007.

Bilety w cenie $95.00 można nabyć w księgarniach Pegaz – na plazie Wisłą i w Strasky 2 w Mississauga, w redakcji Radia 7 na plazie Wisła, w Centrum Jana Pawła II, a także na stronie bejsment.com.

Osoby zainteresowane rezerwacją całego (dziesięcioosobowego) stolika zapraszamy do kontaktu z Iloną Girzewską pod numerem 416 899 9245.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na utrzymanie Radia 7.

10 lutego wszyscy bawimy się z Radiem 7 na Radio Party!

Nie może tam Państwa zabraknąć.

To nie żarty – będzie PARTY!

Pozdrawiam i zapraszam,

Maciek Czapliński