Czy Polska musi zginąć?

W dzisiejszej, rzeczywistości, w brukselsko-berlińskiej Europie, która nie tylko, że radykalnie odcina się od chrześcijaństwa, ale jawnie wybiera religię satanizmu, katolicka, słowiańska, oparta na tradycyjnej rodzinie Polska jest elementem archaicznym, do nowej, budującej scentralizowane, zbiurokratyzowane superpaństwo, (bez węgla i tradycyjnych wartości, na swój sposób totalitarne państwo Europy), elementem niepasującym, kompletnie niedostosowanym.

Katolicka Polska tradycyjnie budzi nienawiść władców globalnego świata, nowojorsko-kalifornijskiej finansjery, lewackich proroków z Klubu Rzymskiego, Panów z Doliny Krzemowej i gospodarzy Davos.

 

Czy jest jakaś przyszłość przed Polską?

 

Polska wymiera. Polska młodzież została z Polski wypędzona. Administrujący amerykańskim bantustanem nad Wisłą zrobili wszystko, aby Emigracja do Polski nie wróciła. Skutecznie zablokowano repatriację Polaków ze Wschodu.

Trwa w Polsce wymiana etniczna ludności z polskiej na niepolską. Polaków ograbiono z Własności, jak nikogo w Europie. Zlikwidowano w Polsce przemysł, gospodarkę morską. Dobijają nam energetykę, górnictwo węglowe i rolnictwo. Polska przedsiębiorczość jest totalnie blokowana.

Najgorsze są jednak plany uwikłania Polski w nuklearny konflikt z Rosją.

 

Stan dzisiejszej Polski mnie przeraża

 

Jestem politycznym wychowankiem Jędrzeja Giertycha, następcy i kontynuatora, wychowawcy, twórcy nowoczesnego Narodu Polskiego, prawdziwego Ojca Niepodległości, wielkiego Autora polskiej myśli geopolitycznej, Romana Dmowskiego.

 

Tym, którym Jędrzej Giertych kojarzy się tylko ze swoim wnukiem Romanem, warto przypomnieć, że jest to autor najbardziej zakazanej polskiej książki „Tragizm Dziejów Polski”.

Każdy, kto przeczyta zrozumie, dlaczego aż tak zakazanej, dlaczego prawie przez wszystkich, (przez Niemców, Żydów, Anglików, masonów, piłsudczyków, komunistów i wszystkich liberałów) tak zaciekle zwalczanej.

Kto przeczyta zrozumie, dlaczego tylko Prawda, również ta zawarta w historii Polski, jest ciekawa i dlaczego tylko Prawda może nas wyzwolić, dlaczego naszą historię tak bardzo nam zafałszowano i przed Polakami ukryto.

Sęk w tym, że Polacy nie czytają…

 

Jędrzej Giertych był tym, który uratował, wywiózł z okupowanej przez wrogów katolickiej Polski i wielkim nakładem środków własnych wydał na Wygnaniu dzieła Prof. Feliksa Konecznego, Autora nauki o cywilizacjach, odkrywcy Praw Historii.

Feliks Koneczny napisał, że największymi zbrodniarzami Europy byli Hitler, Stalin i Piłsudski. W Polsce na Konecznego powołuje się dziś już wielu, tylko kto go przeczytał?

Polacy deklarują swój katolicyzm, ale przeczytanie 10 zdań o Piłsudskim, które Miłosierny Jezus objawił św. Faustynie 12. maja i 31. października 1935, jest dla Polaków zbyt dużym wysiłkiem intelektualnym, aby byli go w stanie dokonać. O zastanowieniu się nad Wizją ognia z nieba, który będzie zrzucony na Warszawę, nie warto nawet wspominać.

 

Publicystyka historyczno-polityczna Jędrzeja Giertycha i stanowiące szczyty nauki, wybitne dzieła Prof. Feliksa Konecznego dają szczególne podstawy do zrozumienia, dlaczego wrogowie chrześcijaństwa tak bardzo katolickiej Polski nienawidzą.

Dlaczego nienawidzi Polski szatan i wszyscy, którzy mu z tych czy innych powodów tak gorliwie służą?

 

Niestety dzisiejsza Polska nie jest Polską prawdziwą.

 

Józef Piłsudski jest w Polsce bogiem.

Jarosław Kaczyński jest jego prorokiem.

Poza PiS nie ma zbawienia…

Każdy, kto w Polsce podważa decyzję uwikłania Polski w nuklearny konflikt z Rosją, ten ruska onuca jest

i zostanie jeszcze za życia, przez banderowców widłami przebity,

sądowymi procesami, jak ja, wypatroszony,

żywcem w medialnym piekle spalony…

A ci, co podważają jedynie słuszną linię Napoleona z Żoliborza,

zostaną wszelkiego mienia pozbawieni i w wariatkowie lub obozie zamknięci.

Tyle, że teraz już nie w Berezie Kartuskiej, ale chyba w Starych Kiejkutach.

No chyba, że wcześniej Herr Tusk przywróci «praworządność» i zaprowadzi «Ordnung muss sein», niemieckie porządki w ramach zfederalizowanych już całkiem EuroPrus, czyli w Europie oddanej Niemcom przez Amerykanów za ich wasalną wobec Waszyngtonu wierność w Wojnie z Chinami. I zrealizują nam Lublinland.

 

 

POPiS w likwidacji Polski

 

Od lat już kilku, a może już i kilkunastu nie biorę udziału w Wyborach w Polsce.

Powód? – Nie mam na kogo głosować…

W Polsce nie mamy Partii Polskiej.

Układ polityczny w Polsce został zabetonowany przez siły ustanowione w operacji Okrągłego Stołu Ustawą o finansowaniu partii politycznych i

Czym była Operacja Okrągłego Stołu? Był to przede wszyskim wielki skok na kasę. Było to przejęcie bez Wojny całego Kraju i jego wartego tysiące miliardów dolarów majątku za drobne napiwki dla stróża, którym w każdym państwie są służby specjalne.

Operacja Okrągłego Stołu była operacją CiA, Mossadu i komunistycznych służb specjalnych w Polsce, które w roku 1989 ostatecznie już zmieniły podległość wobec Moskwy na podległość wobec Waszyngtonu i Telawiwu w zamian za bezkarność (czyli nierozliczenie zbrodni komunizmu) i udział w łupach, czyli napiwki w dokonywanej przez zachodni kapitał grabieży na polskim majątku narodowym. Ta niespotykana w Historii świata zdrada własnego Kraju przez jego rządzących i służby specjalne nie może być porównywalna z niczym, może jedynie tylko z ucieczką sanacyjnych „elit” w roku 1939 przez Zaleszczyki, do oddania i opuszczenia własnego Kraju, pozostawienia własnego, bezbronnego społeczeństwa na rytualną rzeź.

Jak Ukraina bije rekordy korupcji tak Polska wciąż pozostaje światowym rekordzistą w kategorii Zdrady, «obżydliwej zdrady» rządzonych przez rządzących.

W roku 1939 Nikodem Dyzma oddał Polskę na łup i spalenie. Po roku 1989 prawdziwi mordercy ks. Jerzego Popiełuszki oddali Polskę na nieznaną w Historii grabież, ograbienie Polaków z wypracowanego ciężką pracą przez pokolenia majątku narodowego, likwidacją przemysłu, oddaniem w obce ręce handlu, wypędzeniem biedą młodzieży z Kraju na poniewierkę i ekonomiczną niewolę.

 

Czy jesteśmy narodem debili?

 

Protestancki, niemiecki teolog Dietrich Bonhoeffer uczył, że głupota jest bardziej niebezpieczna od samego zła, gdyż łatwiej przeciw złu protestować i je demaskować. Nie można natomiast protestować przeciw głupocie, gdyż nie działają na nią żadne argumenty. Przekonywanie głupca jest bezsensowne i niebezpieczne.

Taka jest ta nasza polska rzeczywistość!

Symbolem głupoty w Polsce jest parareligijny kult Piłsudskiego, niemieckiego szpiega, złodzieja i terrorysty, dezertera spod Warszawy, późniejszego zbrodniarza stanu z roku 1926, bandyty z Sulejówka, mordercy najlepszych Polaków, winowajcy klęski z roku 1939.

Dzisiaj głupotę Polaków najbardziej widać w chęci popełnienia zbiorowego samobójstwa w nuklearnej Wojnie z Rosją. Ta samobójcza tendencja Polaków może przerażać.

To, że takie samójstwo popełnia dziś Ukraina w niczym nie usprawiedliwia Polski.

Co powoduje tę straszliwą głupotę Polaków?

Dlaczego jesteśmy może najgłupszym narodem świata? Skąd to zdebilnienie?

 

W politycznym myśleniu jesteśmy za Afryką

 

Przykładem niech będzie to, co powiedział „Rzeczpospolitej” Said Sadek, egipski politolog, w czasie wizyty przywódców państw afrykańskich w Warszawie.

 

– Różne organizacje, różne państwa, afrykańskie i arabskie, chcą mediować, ale nic to nie da, bo obie strony nie są gotowe do pokoju. (Nie chcą pokoju).

To globalna wojna między Zachodem a Rosją wraz z Chinami, rozpoczęta przez Rosję, ale sprowokowana przez Zachód. Niektórzy uważają, że wyłoni się nowy porządek świata, z Rosją jako przywódcą.

 

– Ta wojna skończy się niekorzystnie dla Ukrainy, straci ziemie, nie będzie taka jak przedtem. Kompromis to podział Ukrainy. I (Ukraina) będzie potem osłabiona.

 

Słudzy Ukrainy

 

Polska za darmo dostarczyła dotąd Ukrainie według jawnych statystyk 54 haubic 155 mm. podczas gdy najwięcej dostarczyli Amerykanie USA — 126, ale oni nie za darmo.

Czołgów Ukraina dostała od nas najwięcej, bo 254 na 324 obiecane, a na drugim miejscu są tu Czesi z dostawą 89 czołgów.

Co więcej, Ukraińcy otrzymali od nas 42 bojowe wozy piechoty (USA obiecały 203, ale jeszcze nie dostarczyły żadnego) i 42 pojazdy opancerzone (454 od USA na 2 tys. 224 obiecane).

 

Amerykanie źle policzyli pomoc dla Ukrainy. „W znacznej liczbie przypadków usługi były oparte na kosztach odtworzenia, a nie na wartości księgowej netto, zawyżając wartość sprzętu usuniętego z zapasów w USA i wysłanego na Ukrainę” – powiedziała rzeczniczka Pentagonu Sabrina Singh.

 

Amerykanie finansują pomoc militarną dla Kijowa pożyczką i drukiem pustych pieniędzy. Zabezpieczają się. Ukraińskie złoto dawno zostało wywiezione do USA.

Jeden dzień Wojny kosztuje Ukrainę 4 mld dolarów. Ile z tego pokrywa Polska?

Przy mniej ostrożnych analizach cała Wojna z Rosją na Ukrainie może kosztować nawet 5 bilionów dolarów. Bilion to milion milionów, bądź tysiąc miliardów. Dla porównania: budżet państwa polskiego w 2023 r. wyniesie 604,5 mld zł.

Polska ofiarowała Ukrainie wielką pomoc. Także tą mierzalną w pieniądzach. Minister finansów szacuje wsparcie w 2022 r. na 30 mld zł. Zagraniczni eksperci szacują pomoc Polski dla Kijowa na blisko 80 miliardów złotych.

 

Reżim w Kijowie Polską pogardza

 

Nie będzie ekshumacji Polaków, dopóki Polska… Szef ukraińskiego IPN, Anton Drowobycz stawia Polsce ultimatum. Jego zdaniem, nie może być mowy o żadnych ekshumacjach polskich ofiar rzezi wołyńskiej, dopóki władze w Warszawie nie odnowią pomnika UPA w Monastyrze i nie zapewnią pełnej chwały glorifikacji UPA w Polsce.

 

Słuszna pogarda

 

Polacy, których prezydent Iranu nazwał „narodem przymuszonym” są narodem budzącym w świecie pogardę i politowanie.

Nie tego oczekiwał świat od Narodu Jana Pawła ll, że pójdzie na wasalną, perwersyjną służbę wobec wszystkich swoich okupantów; Waszyngtonu, Berlina, Telawiwu i Kijowa.

Reżim w Kijowie słusznie pogardza Polakami.

Naród uposażony przez Boga największymi bogactwami świata. Naród, któremu Bóg dał tylu proroków i świętych, któremu Jezus dał swoją Matkę jako Królową, który tak straszliwie dał się ograbić z Własności, który akceptuje rolę najlepszych i najtańszych niewolników w świecie, zasługuje na pogardę.

Jestem Polakiem i jak to ujął Roman Dmowski, mam obowiązki polskie. Czuję się w obowiązku pisać to, co piszę.

Mam pełną świadomość, że będzie to budzić sprzeciw i gniew czytających. Nie jest moim celem obrażanie kogokolwiek, ale jednocześnie wiem, że najważniejsza jest Prawda, widzenie rzeczywistości taką, jaka ona jest.

 

Tylko debile mogą pozwalać, aby rządzili nimi inni debile.

 

Oskarżenie rządzących w Polsce o debilizm jest możliwie łagodnym, bo jeśli nie debile to kto? Zdrajcy, mordercy własnego narodu?

 

Naród Polski w swojej masie jest narodem wspaniałym. Problemem są ludzie predysponujący do roli polityków. To wyjątkowa grupa ludzi. Skala sprostuowania poraża. Skala pychy, ogłupienia, kłótliwości, skundlenia nie ma granic.

Głupota Polaków objawia się w kulcie bandyty z Sulejówka, w rusofobii, w perwersyjnej miłości do Anglosasów.

Nie mamy w Polsce Partii Polskiej…

W Kraju nie ma Króla! Nie ma polskiej drużyny, która stanie w obronie polskiej Wolności, w obronie polskiej Własności, by nie była grabiona i niszczona, stanie w obronie polskiej Pracy, by nie była przez obcych eksploatowana i wyzyskiwana.

 

Czy nasza polityczna edukacja zawsze musi odbywać się drogą martrologii i dziejowych katastrof?

 

Innej Polski niż katolicka nigdy nie było i nie będzie. Czy ta katolicka Polska musi zginąć?

Matka Boska nie uratuje nas, jeżeli nie będziemy tego chcieli sami. Polska bez Chrystusa nie będzie już Polską.

Bez polskiego stanu posiadania nie będziemy Polakami. Możemy być, co najwyżej mówiącymi po polsku niewolnikami niemieckiej Europy w zglobalizowanym świecie wielkich ponadnarodowych korporacji.

 

Tekst ten dedykuję Panu Inżynierowi Krzysztofowi Tytko, dziękując za możliwość udziału w odsłonięciu kapliczki Królowej Polski, Niepokalanej Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej w Krasicach i w spotkaniu Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.

 

Bogdan Kulas