Trójboista, który identyfikuje się jako „kobieta”, ustanowił nowy kanadyjski rekord kobiet na mistrzostwach w Brandon w Manitobie. 40-letnia Anne Andres ma obecnie wiele rekordów kobiecych, w tym w wyciskaniu na ławce, i zajęła pierwsze miejsce w dziewięciu z jedenastu zawodów, w których brał/brała udział w ciągu minionych czterech lat.

Andres pojawił się  na Mistrzostwach Kanady Zachodniej w 2023 roku, które odbyły się w Brandon University’s Healthy Living Centre. Andres wzięła udział w kategorii kobiet i pokonała Michelle Kymanick i SuJan Gil zajmując pierwsze miejsce.

Zgodnie z wcześniejszymi wynikami uzyskanymi przez Reduxx , łączny wynik Andresa w trójboju siłowym był o ponad 200 kg wyższy niż u najlepszej kobiety w tej samej kategorii – 597,5 kg w porównaniu do 387,5 kg SuJan Gil. „Suma” to suma największego ciężaru podniesionego dla przysiadu, wyciskania na ławce i martwego ciągu.

Suma Andresa umieściłaby go wśród najlepszych trójboistów płci męskiej w całych mistrzostwach, gdyby brał udział w kategorii mężczyzn.

Chwaląc się swoim sukcesem, Andres udostępnił na swoim koncie na Instagramie filmy z jego udziałem, w których można zobaczyć, jak rywalizuje ze sportowcami, nosząc różowe skarpetki i ufarbowane na niebiesko włosy.