“Potrzebujemy pilne szybkiej akcji medialnej –  pisze w apelu Maria Szonert Binienda Prezes
Światowe Stowarzyszenie Republika Polonia – ponieważ Mamy informacje, że jutro na spotkaniu w Białym Domu administracja Bidena zamierza zmusić stronę Polską do podjęcia zobowiązania wypłaty odszkodowań wojennych środowiskom żydowskim w nawiązaniu do niesławnego aktu 447. Chodzi o ogromne sumy. Najwyraźniej Ameryka ma kłopot z finansowaniem wojny Izraela i chce to zrobić polskimi środkami!

Przypomnijmy, że prawdopodobnym głównym tematem spotkania polskich liderów w Waszyngtonie będzie udział Polski w wojnie na Ukrainie – red.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

W tej sytuacji Stowarzyszenie apeluje do podjęcia   masowej akcji medialnej pt. “Polish people demand WWII reparations (or compensation, if you prefer) from Germany!”

Proszę to wezwanie potraktować jako nasz patriotyczny obowiązek w chwili poważnego zagrożenia. Musimy skoncentrować nasze siły na tym przekazie w ciągu następnych 2-3 dni. Bardzo na was liczę! – czytamy dalej – Oficjalny raport rządu PIS w tej sprawie wraz z innymi cennymi materialami znajduje się na stronie Libra Institute tu: axis-atrocity

Axis Atrocity Archives – Libra Institute

  Bardzo proszę skorzystać z tych materiałów i podać je dalej do swoich kontaktów zagranicznych. https://www.facebook.com/groups/1429120590683046

Maria Szonert Binienda
Prezes
Światowe Stowarzyszenie Republika Polonia

https://poloniainstitute.net/recommended/germany-paid-reparations-to-all-occupied-countries-except-poland/
American Polonia demands WWII reparations from Germany – Polonia Institute”