Szanowny Panie Redaktorze,

A propos wyborów do parlamentu europejskiego – na prawicowych portalach zachwycenie, że sondaże pokazują kilkuprocentową przewagę kandydatów PiS-u nad kandydatami “totalsów”. Niektórzy dostają “zawrotu głowy” bo PiS ma kilka procent więcej.

Niektórzy prawicowi komentatorzy komentując “totalsów” piszą: “ Totalsi liczą na krótką pamięć Polaków.”  I wcale w tym się nie mylą, bardzo spory procent Polaków ma bardzo krótką pamięć. Inaczej komuchy już dawno byliby w odstawce. A jednak, po 30-tu latach (pokolenie +), ciągle są wśród nas.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Ciekaw jestem co o tym myślą Ci z pierwszej „Solidarności”, którzy w stanie wojennym byli bici, siedzieli a później zostali pozbawieni pracy i musieli “się wynieść” z Polski w pierwszej połowie lat 80-tych. Ponoć w sumie było ich ok. 1 mln, więc chyba jeszcze spory procent z nich jest na tym świecie.

Czy tacy kandydaci jak Cimoszewicz, Miller, Hubner, Thun, Lewandowski i reszta, zostana posłami do parlamentu europejskiego? Oczywiście że tak, chyba że w ostatniej chwili zrobią coś bardzo głupiego.

Jak to możliwe, że kandydat PO Trzaskowski został burmistrzem Warszawy po skandalach z reprywatyzacją kamienic? Ja przypuszczam, że HGW zostałaby wybrana na burmistrza Warszawy po raz kolejny gdyby startowała. Może nie za pierwszym podejściem, ale w dogrywce. Jakoś tak się składa, że im większe miasto tym głupsi ludzie.

Pan Grzegorz Braun się irytował, że PiS nie wystawiło kandydata w wyborach uzupełniających po morderstwie burmistrza w Bolkowie. PiS miał rację, Panie Braun, kandydatka PO dostała w Bolkowie  ponad 80 procent. Po co PiS miałby się ośmieszać – Panie Braun,  a ile procent Pan dostał?

Obawiam się również, że Konfederacja (Korwin, Braun i spółka) zbiorą parę procent głosów i w ten sposób zaszkodzą PiS-owi. A pan JKM będzie znów brylował w Moskwie jak dawniej i tytułowal Putina Jego Ekscelencją.

Z poważaniem,

Jacek Hejnar, Mississauga, ON.

Od redakcji: Polską rządzi koalicja,  co szkodzi, by  ją poszerzyć?

•••

Droga redakcjo Gońca

Pomyślałem ze spróbuję i napiszę; wydaje mi się że byłby to znakomity artykuł.

Sprawa dotyczy sekty prowadzonej przez kobietę, która manipuluje dość dużą grupą ludzi  rujnując i rozbijając rodziny, ja sam jestem wraz z jedną z moich córek taką właśnie ofiarą moja siostra Katarzyna stworzyła dla sprawdzenia czy jest więcej osób poszkodowanych stronkę na Facebooku (ofiary sekty z Hanwell) gdzie z tygodnia na tydzień dochodzą nowe poszkodowane osoby i opisują swe przejścia  tam  dopiero będziecie mogli  dostrzec niebezpieczeństwo tej właśnie grupy, sekty zmiany w polskim kościele na Ealing księży w zeszłym roku były spowodowane właśnie przez tą grupę proszę naprawdę przemyśleć możliwość zamieszczenia takiego artykułu możecie pomóc wielu naszym rodakom oszukanym przez tę kobietę (może to tez was zachęci że kobieta ta uzdrawia ludzi przez telefon rozmawia z bogiem, a diabeł ją ze schodów spycha, ludzie płacą darowizny za uzdrowienia oczywiście od siebie  i są oszukiwani fałszywym  zbawieniem, a nawet zastraszani) to tylko namiastka  proszę się odezwać, nawet jeśli odpowiedź  będzie brzmiała nie.

Dziękuje z poważaniem Paweł Matejczuk.

Od redakcji: Szanowny Panie, tylko Pan Bóg uzdrawia.


•••

Dzień dobry.

Panie Andrzeju.

Czy Polonia nasza organizuje wyjazd do W-wy na ten marsz przeciw żydowskim roszczeniom 11 maja w W-wie? Jeśli tak to bardzo proszę o informacje.

Pozdrawiam – Waldemar Lato

Od redakcji: Szanowny Panie trzeba było wynająć autobus, przyłączylibyśmy się…

•••

        W tzw. III RP wielki krzyk, 15 lat w (okupacji) unii europejskiej wielka euforia.

Miliony kłamstw, zwycięstwo. Tak miliony wyrzuconych za pracą. Dziesiątki tysięcy bezdomnych głodnych. Renciści, emeryci to my i oni. Jaruzelska krzyczy te dwadzieścia tyś nie starczy na utrzymanie dwóch wilii. Żona zbrodniarza dopomina się o więcej, człowiek, opozycjonista skopany sponiewierany ma aż kilka set zł na utrzymanie rodziny.

Obecny prezydent bojący się wyjaśnienia swoich korzeni krzyczy, my mamy dużo do powiedzenia. Wtóruje mu towarzysz premier. Bzdury, Merkel stuknie obcasem w towarzystwo milczy. Pani Merkel z panem Tuskiem to maładcy.

Szlak mnie trafia. Polało się tyle krwi w obronie Polskiego Słowiańskiego narodu.

Włączam pudło tzw. telewizor i widzę syjonistę krzyczącym o solidarności. Ta m… zapomniała o Poznaniu, Czerwcu 1956r, strzelano do dzieci. Grudzień 1970r, totalna zbrodnia mówię o Gdyni, Szczecinie, Elblągu, Gdańsku, także Tczewie. Składam ukłon całemu Wybrzeżu.

Paradoks, jadę do rodziny na sylwestra 1970r trochę niezbyt się czuję, skopany sponiewieramy.

Jak doprowadziła żydokomuna że przejechałem 50 km. i nikt nie wiedział o zbrodniach na wybrzeżu.

Proste, blokada medialna, tam na wybrzeży mordowali na rozkaz Izydo komunistycznego rządy pod dowództwem towarzysza Jaruzelskiego. Wielkiego bohatera, zostanie pierwszym prezydentem tzw. III RP.

Hańba. Zbrodniarz z podejrzeniem udziału z okrutnym morderstwie księdza Jerzego Popiełuszki w tejże atrapie III RP zostaje vice premierem towarzysz Kiszczak szef SB, i to ……………….

Jestem zmęczony, prześladowany. III RP odebrała mi prawo meldunku. Nie wyjechałem do Kanady w 1982r.

Tołstoj napisał „ Drzewa umierają stojąc” Spójrzcie w lusterko, wy żyjecie czy wegetujecie.

Propaganda przypomina nam naszych dziadów, pradziadów walczących o wolność, suwerenność.

Przy każdej uroczystości, lecz milczy na temat zdrady narodowej Lecha Kaczyńskiego, mówię o podpisaniu Traktatu w Lizbonie.

Nie ma sensu krzyczeć „pobudka”, do kogo?. Do tzw. organizacji pozarządowych przez obcych opłacanych?

Mało tego, wychylisz się radykalnie to cię oplują, bo kasę od obcych potrzebują.

Kończę tę roztrzepaną notatkę, sam się pytając, rozwalisz głową mur? Przecież im dobrze.

W kraju nad Wisłą tworzą ustawy, lecz nie po to, żeby ich przestrzegać. Niemka jak ona się zwie, A Merkel krzyczy o polskich obozach, wtóruje jej nie tylko ambasador Izraela. A gdzie jest w tymże kraju konstytucja, prawo karne? Nie ma, towarzystwo pamiętają takie słowa jak „małczy sobaka” lub Polnysz  szajzen.  Dość. Ja na łańcuchu chodzić nie będę i nigdy nie chodziłem. Uśmiecham się myśląc o pseudo zaraz, zaraz, a petryiotach.

Na złość komunie, rządzącym podpisuję się pełnym nazwiskiem.

Bogusław Andrzej Sułkowski-Maśliński

2019-05-02

Od redakcji: Dużo wątków…