Kontrowersyjna wypożyczalnia silikonowych sekslalek przeniosła się półtora miesiąca temu z Toronto do Mississaugi po anulowaniu umowy najmu.

Aura Dolls obiecuje klientom realistyczne wrażenia zmysłowe z “dziewczyną” stworzoną właśnie dla Ciebie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Według Catherine Monast, starszego doradcy ds. Mediów i informacji publicznej, miasto Mississauga po konsultacji z policją, przedstawiło przybytkowi zarzuty naruszenia miejskich przepisów w tym prowadzenie nielicencjonowanego biznesu “dla dorosłych”.

„Całkowita liczba licencji  dla firm zajmujących się rozrywką dla dorosłych w mieście Mississauga, które mogą być wydane na podstawie miejskiego prawa wynosi dziewięć”, powiedziała Monast. „A miasto ma obecnie dziewięć, co oznacza, że ​​nie mogą działać dodatkowe”.

Według strony internetowej firmy, która jest nadal aktywna, Aura Dolls znajduje się w Mississauga „zaledwie kilka minut” od Eglinton i Dixie Road. Rzeczywista lokalizacja nie jest podawana, dopóki klient nie zarezerwuje usługi.

Witryna internetowa Aura Dolls twierdzi, że jej usługi są pierwszymi tego typu w Ameryce Północnej, oferując klientom „usługi z najpiękniejszymi silikonowymi damami na świecie”.

 

.