ZWROT UBEZPIECZENIA MOTORYZACYJNEGO! 

Branża ubezpieczeń samochodowych obiecuje rabaty w związku z blokadą COVID-19

Kwalifikujesz się, jeśli w dniu 6 kwietnia 2020 r miałeś aktywną  polisę ubezpieczenia motoryzacyjnego obowiązującą  O zwrot składki mmożna się ubiegać do 31 maja 2020 r.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Zgodnie z dotychczasową polisą  jeździsz co najmniej 5000 km rocznie (nie ma limitu maksymalnego).

Będziesz używać swojego pojazdu tylko do niezbędnych podróży, takich jak do sklepu spożywczego lub apteki, przez 3-miesięczny okres ograniczania COVID-19.

 ZADZWOŃ DO SWOJEGO AGENTA UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWEGO, zorientuj się ile  zaoszczędzisz, wystąp o rabat.

Insurance Bureau of Canada, które reprezentuje  firmy ubezpieczeniowe, twierdzi, że oferują one  „znaczną pomoc konsumentom” – ich zdaniem  – w łącznej wysokości 600 milionów dol..

Ubezpieczyciele rozumieją, że wielu kierowców nie jeździ  do pracy ani nie korzysta z pojazdu tak często, jak do tej pory co może przynieść oszczędności”- powiedział dyrektor generalny IBC Don Forgeron

 

Allstate Canada twierdzi, że zwróci swoim klientom z tytułu ubezpieczenia samochodu 30 milionów dolarów z ich rachunków za maj w postaci jednorazowej „płatności w domu” w wysokości około 25 procent.

„Zdajemy sobie sprawę, że przy mniejszej liczbie kierowców, na naszych drogach jest mniej kolizji” – tłumaczy dyrektor generalny Ryan Michel. „W rezultacie oddajemy naszym klientom ponad 30 milionów dolarów.”.

Desjardins z siedzibą w Quebecu ogłosiła również ulgę dla każdego ze swoich klientów, którzy stracili pracę lub nie korzystają tak często z samochodu, ale nie wiadomo jakiego poziomu rabatów mogą się spodziewać klienci.