Kiedy widzisz, jak wielkie firmy farmaceutyczne masowo wykupują przeciwko mnie reklamy telewizyjne, nie zważaj na to, co mówią,   (bo to fałsz), MUSISZ WIEDZIEć ŻE CENY LEKóW SPADNĄ, I TO DUŻO. Klauzula Narodów Uprzywilejowanych oznacza, że ​​Stany Zjednoczone płacić będą za leki najniższą cenę ze wszystkich krajów na świecie. Nigdy wcześniej nie zostało to zrobione. Patrz (co się będzie działo)!!!


Wielka epidemia chińskiego wirusa pustoszy cały świat, w tym kraje, o których sądzono, że radzą sobie bardzo dobrze. Fake News o tym nie mówią. Stany Zjednoczone będą silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i to niebawem!


Niedawno prezydent Donald Trump ogłosił kilka dekretów mających na celu obniżenie cen leków w USA.  Zarządzenia mają na celu obniżenie cen leków w USA do poziomu w innych krajach. Między innymi umożliwiają import leków na receptę z Kanady i innych krajów, gdzie są one znacznie tańsze. Trzecie ma na celu wyeliminowanie “pośredników” w sprzedaży leków na receptę, a czwarte ma sprawić, że ceny leków Medicare będą zgodne z cenami oferowanymi za granicą.

“Te cztery dekrety całkowicie zrestrukturyzują rynek leków sprawiając, że będą one dostępne dla wszystkich Amerykanów” – ogłosił Trump.