Nasi O, Misjonarze Oblaci – ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej Prowincji Wniebowzięcia NMP w Kanadzie i Oblaci z Prowincji w Polsce – oddani w Chrystusie i Maryi Niepokalanej w swym niesłabnącym, heroicznym zapale misjonarskim i dynamizmie misyjnym, czerpiacy doświadczenia duszpasterskie ze wzoru swego patrona Św.BISKUPA EUGENIUSZA de MAZENOD – pasterze Kościoła Katolickiego, zafascynowani Chrystusem i Kościołem oraz wspaniałym Jego dziedzictwem – nabytym Krwią Zbawiciela – obchodzą w dniu 21 Maja swą uroczystość liturgiczną.

Z tej okazji wdzięczni za Wasz niesłabnący misjonarski codzienny trud, rozwagę Ofiarę i Miłość do Chrystusa życzymy wiele Bożego radości, zdrowia i nowych sił do ofiarnego dalszego zaangażowania w głoszeniu Dobrej Nowiny, wielu łask Bożych i Darów Ducha Św oraz kolejnych sukcesów w oblackim misyjnym posłannictwie w Winnicy Pańskiej .

Każdego dnia odnawiamy swoje osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem z Wami – naszymi duszpasterzami na emigracji – wdzięczni za Waszą obecność wśród nas.

Niech Miłość do Chrystusa będzie wciąż nasza nieustanną siłą a nasza PANI WNIEBOWZIĘTA – patronka Zgromadzenia nadal Was prowadzi i strzeże w służbie oddania się niełatwym zadaniom charyzmatu Zgromadzenia, do których was Bóg powołał – w dziele Ewangelizacji.

Wielkie Bóg Zapłać, za Wasze posłannictwo i trudną odpowiedzialną pracę i umiłowanie naszego Kościoła, w którym dzięki Waszemu misyjnemu duszpasterstwu nikt nie czuje się wyobcowany – za waszą dobroć życzliwość i miłość w służbie nam emigrantom i całej Polonii.

Serdecznie pozdrawiamy w Dniu Waszego Święta , Drodzy nasi Ojcowie Misjonarze Oblaci, zafascynowani Chrystusem i Jego umiłowaniem – dziękując za Waszą służbę duszpasterską i obecność wśród nas i zaangażowanie w dziele zbawienia świata – życzę obfitości Bożych darów w dalszej posłudze na NIWIE PAŃSKIEJ.

Z pamięcią w modlitwie w imieniu Przyjaciół Misji – Oblackich z Parafii Św. Kazimierza w Toronto i- całej naszej poszerzonej rodziny Oblackiej w Kanadzie.

Bożena Senkowska-Żukowska – parafia Św Kazimierza w Toronto