Karol nie dorósł do przywilejów – właśnie, więc po co te przywileje dla nich, nie można siłą nic im odebrać, ale to oni powinni się zrzec, ale nie zrzekną sie, bo są próżni,   jeżeli monarchia –  te wszystkie pałace, tyle  majątkow ziemskich –  to tylko funkcja ceremonialna –  to po co to trzymać?

        Czy te   funkcje   ceremonialne  nie  korumpują , demoralizują  ludzi takich jak Andrew, Charles właśnie?   Monarchia brytyjska dziś za Charles’a  jest  ochroną NWO – więc czy nie ma sprzeczności panie Kumor w pana wypowiedziach?

Eva Bogdanska

Od redakcji: Nie, nie ma. Po pierwsze, monarchia przynosi jako atrakcja turystyczna i „marka” więcej pieniędzy niż kosztuje; po drugie, funkcje ceremonialne korumpują ludzi, którzy nie dorośli/nie zostali dobrze wychowani do służby. Próżność to grzech dotykający wszystkich bez względu na urodzenie czy majątek, czasem dotyczy w większym stopniu dorobkiewiczów, „nowych pieniądzy”, a mniej tych „starych”.

        Po trzecie Karol, czy monarchia może popierać na tyle NWO, na ile rząd im pozwoli. Monarchia jest na sznurku/uwięzi i jeśli tylko rząd uznałby, że to sprzeczne z bezpieczeństwem WB, albo przekracza ograniczenia politycznego zaangażowania, jakie przystoi monarchii to tego nie będzie.

        Monarchia konstytucyjna, to bardzo dobry system ceremonialnej „prezydentury”, co zresztą widać po „miłości” okazywanej zmarłej królowej Elżbiecie II przez poddanych godzinami czekających w kolejce, by oddać jej hołd.

•••

Co najmniej siedem orderów Orła Białego dla Putina:

        1. W ciągu paru dni zniweczył dwieście lat propagandy antypolskiej na Ukrainie (mozolnie sączonej najpierw przez Austrię, potem przez Niemcy, Rosję i Rosję sowiecką) — nie mówiąc już o zniweczeniu stu lat propagandy komunistycznej. W epoce smartfonów cały świat już widzi odwieczną ohydę na Kremlu i nawet BBC porównuje Putina do Hitlera.

        2. Doprowadził do tego, że po raz pierwszy od roku 1920 Ukraińcy biją się poważnie z najeźdźcą rosyjskim. “Bratnij narod” ukraiński stracony już na zawsze. To początek końca Rosji jako imperium. Na nieszczęście Putina, obserwuje to konkurencyjna ohyda w Pekinie.

        3. Doprowadził do tego, że odradzająca się stara Rzeczpospolita (Międzymorze / pierwsza Unia Europejska itp.) teraz otrzyma znaczne wsparcie od Anglików i Amerykanów ? aby zneutralizować zagrożenie ze strony rodzącego się kondominium niemiecko-rosyjskiego (którego nie da się już dłużej kamuflować). Przy okazji, kulejąca polska demografia dostala potężny zastrzyk wzmacniający.

        4. Swoimi zbrodniami wojennymi (bombardowaniem szpitali położniczych itp.) — pokazywanymi codziennie na ekranach bilionów smartfonów — ostatecznie pogrzebał “dorobek” marksizmu-leninizmu. To już koniec związunia.

        5. Doprowadził do tego, że Szwecja i Finlandia wstąpią do NATO.

        6. Zadał śmiertelny cios “europejskiej” religii klimatycznej — węgiel znowu mile widziany.

        7. Doprowadził do tego, że PiS będzie rządził w Polsce przez następne 20 lat.

Mało?

Edek