Trzej zagraniczni studenci  nie żyją, a czwarty został przewieziony do szpitala w następstwie tragicznego wypadku na zjeździe na Dundas z autostrady 427 w kierunku południowym.

Rzecznik OPP sierż. Kerry Schmidt opisał wypadek na krótko przed 23:30 w poniedziałek jako „bardzo gwałtowne zderzenie”, które wiązało się z „ekstremalnie dużymi prędkościami”,

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

BMW  z czterema pasażerami wypadło z drogi  przez betonową  do rowu, po czym uderzyło w kolejną betonową ścianę, gdzie następnie stanęło w płomieniach.

„Straż pożarna była na miejscu i była w stanie wydostać wszystkich czterech pasażerów z tego pojazdu, zanim został strawiony przez ogień” – powiedział Schmidt.

Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby na tylnym siedzeniu. Kobieta na przednim siedzeniu pasażera została przewieziona do centrum urazowego, ale później stwierdzono jej zgon, powiedział Schmidt. Policja nie ujawniła  nazwisk, ale podała, że ​​to 20-letni mężczyzna, 20-letnia kobieta i 17-letni chłopiec. Kierowca pojazdu, 21-letni mężczyzna, przebywa obecnie w szpitalu z poważnymi obrażeniami.

Śledztwo jest w toku.

Osoby posiadające informacje proszone są o kontakt z OPP pod numerem 416-235-4981 lub anonimowo pod numerem Crime Stoppers 416-222-8477 (TIPS) lub www.222tips.com .