Liczby urojone (np. pierwiastek minus jeden) mają zastosowanie w rozwiązywaniu równań, ale są zbędne w analizie rzeczywistości, do której potrzebny jest język, ostatnio zaśmiecony pojęciami i kategoriami bez odnośników. Do języka wprowadzamy nowe słowa, jak np. „tlen”, po odkryciu, że taki gaz istnieje, natomiast wszelkie pojęcia gender nie posiadają odnośników, będąc opartymi tylko i wyłącznie na tym, że „ktoś tak mówi”. To, że kobieta twierdzi, że jest mężczyzną, nie ma rzeczywistego odnośnika, nie zauważamy zmian w genach, w świadectwie urodzenia, natomiast na podstawie urojonych twierdzeń powstaje cała narracja wraz z strukturami prawa do ścigania tych, którzy opierają się tym bzdurom.  Są tezy, że to rezultat filozofii nihilistycznych, np. bzdury Hegla, że teza i antyteza owocuje syntezą- w rzeczywistości z tezy i antytezy wypada często konflikt zbrojny.
By zrozumieć tą zbiorową psychozę musimy się cofnąć w czasie do średniowiecza.  Malleus Maleficarum (Młot na Czarownice) zostaje opublikowany w 15 wieku, postulując, że czary to herezja, – bez poparcia Kościoła i Inkwizycji, ale przyjęty przez sądy cywilne.  Wiedźmom zarzuca się obcowanie z diabłem, orgie, kazirodztwo, zabójstwa, i wyrządzanie szkód innym, za pomocą nieczystych sił.  Więc w tych czasach istniało już „podziemie aborcyjne”, działające przez uśmiercanie noworodków, dostarczanie afrodyzjaków, praktykujące zboczenia i prymitywną antykoncepcję.  Herezje i czarownictwo były postrzegane, jako zagrożenie społeczeństwa, Bożego ładu i prawa, także prawa naturalnego, i w późniejszych wiekach palono wiedźmy na stosie.
Od początku chrześcijaństwa do współczesnych czasów, oprócz herezji, co do doktryn i prymatu papieskiego, istniały anty-chrześcijańskie, tajne stowarzyszenia –gnoza, kabała, różokrzyżowcy, masoneria, templariusze, iluminaci; w 19 wieku powstaje Teozofia głoszona przez Madame Blavatsky, i angielski Zakon Złotego Brzasku (Hermetic Order of the Golden Dawn); powstają Protokoły Mędrców Syjonu, opisane, jako fałszerstwo, sztab nowej partii Hitlera szuka korzeni w okultyzmie.
Karl Marx (Moses Mordecai Levi) za młodu był satanistą, publikuje Komunistyczny Manifest w 1848 roku. W 1883 roku, w Ameryce, Moses Harman, redaktor naczelny pisma „Kansas Liberal”, zmienia jego nazwę na „Lucifer the Light-Bringer” (Lucyfer Zwiastun Światła), tym rozszerzając swoje grono czytelników, publikując aż do 1907. W 1969, w Ameryce, powstają pierwsze grupy „Gay Liberation Front GLF” (Front Wyzwolenia Gejów) po zamieszkach w Stonewall, a pierwsza taka grupa w Wielkiej Brytanii działa w roku 1970 w Szkocji, w koalicji z P.I.E. (Paedophile Information Exchange -Wymiana Informacji Pedofilów). Te dwie grupy przenoszą się razem do południowego Londynu, działając jako GLF, i wybucha skandal, bo prasa dociera do Patricia Hewitt, minister zdrowia Partii Pracy, która działa w NCCL (National Council for Civil Liberties – Krajowa Rada Wolności Obywatelskich) promując obniżenie wieku „zgody” do 14, a nawet do 10 lat. P.I.E., zarejestrowana w NCCL, żąda 4 lata, i legalizację kazirodztwa. Wmieszana w aferę jest też Harriet Harman, z NCCL, późniejsza wice-prezes Partii Pracy, wychodzą na jaw nadużycia państwowych funduszy, a do P.I.E., która dostała £70 000, dobiera się policja.
W 2019 roku na Paradzie Równości w Warszawie, oprócz dyplomatów i polityków lewicy, pojawił się po raz pierwszy Globalny Zakon Szatana. Ostatnio na Eurowizji kapela satanistów z Irlandii zajęła 6 miejsce. „Rotting Christ”, – czyli dosłownie – „Gnijący Chrystus”, to nazwa zespołu, który ma pojawić się na „Pol’and’Rock Festiwal 2024”, organizowany przez WOŚP. Promocja Antychrysta, czyli Ojca Kłamstw, nasila się, a na kłamstwach zbija się fortuny, jak np. na Kowidzie i ideologii klimatycznej.
Polska jest katolickim krajem od wieków, lecz w dzisiejszych czasach jest pod obstrzałem imperium zła, opartym na gigantycznym kłamstwie. Za nami są ataki na kościoły, odpierane przez wierną młodzież, mierzymy się z nienawiścią bluźnierców, którzy bezczeszczą nasze święte symbole i deprawują dzieci, głosząc tolerancję, ale tylko dla siebie, chcąc zrobić z Ojczyzny kraj niewiernych. Zbiorowa psychoza, wynikająca z ich działań, jest po prostu opętaniem.
Marsze o suwerenność, protesty przeciw Zielonemu Ładowi, przeciw kłamstwom klimatycznych, to nadzieja przebudzenia Narodu Polskiego. Wynikają one z walki o byt – rolników, górników, przedsiębiorstw, ale w szerszym zakresie jest to walka o odzyskanie niepodległości, suwerenności i wiary. Przez bierność społeczeństwa dopuściliśmy do przejęcia kontroli nad państwem przez anty-chrześcijańskich globalistów, których celem jest niewolnictwo obywateli i państw, i zgorszenie na światową skalę. To, z czym walczymy, to po prostu Czarny Ład.
Krzysztof Jastrzembski, Londyn