Liberalny rząd Justina Trudeau przekazuje po milionie dolarów na homoseksualne parady w Toronto, Montrealu i Vancouver, starając się zarobić na lukratywnym przemyśle turystycznym „LGBTQ2” i polepszyć reputację Kanady, jako „kraju przyjaznego gejom” – czytamy na stronach Lifesitenews.

Minister turystyki Mélanie Joly i minister finansów Bill Morneau ogłosili liberalną strategię turystyczną, która stawia „inwestycje w turystykę LGBTQ2” jako priorytet.
[yop_poll id=”4″]
„Turyści LGBTQ średnio jeżdżą na wakacje cztery do sześciu razy w roku, w porównaniu z jednym do dwóch w przypadku innych turystów, wydają o 33 procent więcej, a także wracają do miejsc, w których mieli dobre doświadczenia” – mówi komunikat prasowy ministerstwa .

„Kanada ma już ugruntowaną reputację jednego z najbardziej przyjaznych dla LGBTQ2 krajów na świecie, a jej największe miasta są rutynowo uznawane jako popularne miejsca docelowe turystyki LGBTQ2”.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Środki, o których mowa pochodzą z funduszu Canadian Experiences Fund (CEF), mającego pomóc społecznościom lokalnym w pobudzeniu sektora turystycznego.

Liberałowie wskazali na “promowanie wydarzeń homoseksualnych i transpłciowych”, jako na jeden  z pięciu „filarów” CEF.

Federalny rząd tworzony przez Partię Liberalną przeznaczy także 30 milionów dolarów rozłożone na pięć lat, a następnie 10 milionów dolarów każdego roku, aby forsować programy LGBTQ w krajach rozwijających się w ramach pomocy międzynarodowej Kanady.

Były papież Święty Jan Paweł II wyraził „głęboki smutek” z powodu „obrazy wartości chrześcijańskich”, gdy w 2000 roku w Rzymie odbyła się parada “dumy” homoseksualnej.„Akty homoseksualne są sprzeczne z prawem naturalnym”, napominał w homilli   9 lipca,  na Placu Świętego Piotra. – „Kościół nie może milczeć na temat prawdy, ponieważ w ten sposób przestał by być wiernym Bogu Stwórcy i nie pomagał odróżnić dobra od zła”.

Campaign Life Coalition, kanadyjska grupa pro-rodzinna, protestuje i sprzeciwia się tym posunięciom.

„Nie ma nic zaskakującego w tym, że ten sam rząd, który dyskryminuje organizacje pro-life i prorodzinne, odmawiając im finansowania,   jest skłonny rozdawać miliony dolarów podatników na parady Pride, które celebrują styl życia,  sprzeczny z prawem naturalnym i nacechowane są publiczną nagością i nieprzyzwoitymi zachowaniami seksualnymi ”- skomentował informacje o dotacjach Jeff Life Gunnarson, prezes Campaign Life Coalition.

„Każdy człowiek ma wrodzoną godność i został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, a miłosierdzie Boże jest nieskończone dla tych, którzy go szukają” – dodał.

A tutaj komentarz Barbary Rhode zamieszczony przed laty na naszych łamach:
http://www.goniec24.com/goniec-zycie-polonijne/item/718-czy-bycie-kanadyjczykiem-oznacza-poparcie-dla-homoseksualizmu?-pride-parade-podczas-canada-day