Do narodowców i klerykalnych dziennikarzy nie dociera fakt, że ten świat jest różnorodny. Dzielicie Polaków na lepszych i gorszych. Media kontrolowane przez Tadeusza Rydzyka przodują w tym. Dlatego tak je kochacie? Już wysłana została skarga na niego do papieża. Najwyższy czas. Polecam te źródła

Kinga Zalewska

Od redakcji: Szanowna Pani ludzie nie dzielą się na lepszych i gorszych, Polacy nie dzielą się na lepszych i gorszych, natomiast ich poglądy i czyny – jak najbardziej są te lepsze i te gorsze. „Media kontrolowane przez Tadeusza Rydzyka” kochamy ponieważ są polskie w odróżnieniu od obecnych w Polsce mediów kontrolowanych przez kapitał niemiecki, amerykański, żydowski czy ten ukradziony na wyspie Man.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

•••

Szanowni Państwo,

nazywam się Sławomir Sędziak, jestem synem ppłk. dypl. Stanisława Sędziaka, oficera AK, cichociemnego, ostatniego dowódcy Okręgu Nowogródzkiego AK (https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Sędziak).

Szukam kontaktu z Panią dr Magdaleną Jęczmykową, która 26 maja 2017 roku publikowała na stronie http://www.goniec24.com/ swój artykuł WOŁYŃ, PODOLE.

Proszę uprzejmie o przekazanie Pani dr Magdalenie Jęczmykowej mojego maila:

Szanowna Pani,

przez przypadek w Internecie znalazłem informację, że była Pani na Białorusi  z Tourist-Polska w ramach kilkudniowej wycieczki „Śladami Słynnych Polaków”. w sierpniu 2015 roku (była to Pani relacja z podróży na Białoruś).

W wyjeździe brał także udział siostrzeniec płk. Janusza Prawdzica – Szlaskiego – komendanta Okręgu Nowogródzkiego AK z Nowego Jorku, z którym od wielu lat szukam kontaktu.

Ja jestem synem ppłk. dypl. Stanisława Sędziaka, oficera AK, cichociemnego, szefa szef sztabu Okręgu Nowogródek AK, który przez wiele lat był najbliższym współpracownikiem i przyjacielem płk. Janusza Prawdzica – Szlaskiego.

(https://www.ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/stanislaw-jerzy-sedziak)

Gdyby była Pani tak uprzejma i mogła mi pomóc, tak – abym miał możliwość nawiązania kontaktu z siostrzeńcem płk. Janusza Prawdzica – Szlaskiego byłbym wielce wdzięczny. Sławomir Stanisław Sędziak e-mail: s.sedziak@gmail.com

Od redakcji: Niniejszym przekazujemy