Obianuju Ekeocha, założycielka Culture of Life Africa, mówi, że premier Justin Trudeau nie powinien być dopuszczany do wygłaszania przemówień w Afryce, ponieważ nie jest przyjacielem Afryki, skoro tak uparcie chce finansować zabijanie nienarodzonych afrykańskich dzieci. Ekeocha jest autorką książki ” Target Africa: Ideological Neo-colonialism of the Twenty-First Century” i filmu dokumentalnego ” Strings Attached”. O Trudeau wypowiadała się w kontekście jego ostatniej ośmiodniowej wizyty zagranicznej, podczas której starał się o poparcie Afryki dla starań Kanady o przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Kadencja trwa rok i chodzi o tę rozpoczynającą się w 2021 roku.

Ekeocha pisze w mailu do LifeSiteNews, że wcześniej przez parę lat rząd liberalny wdrażał karygodną politykę zagraniczną nastawioną przeciwko życiu i przeciwko rodzinie. “Dla mnie, jako afrykańskiej kobiety, było to bardzo przykre widzieć, jak Trudeau objeżdża mój kontynent, przemawia podczas najważniejszego dorocznego szczytu Unii Afrykańskiej, stara się przypodobać afrykańskim przywódcom dając im miliony dolarów, a nawet robi sobie zdjęcia na dawnym targu niewolników w Senegalu”.

“Biorąc pod uwagę jego niezłomne poglądy proaborcyjne i politykę skierowaną przeciwko życiu, Trudeau nie zasługuje na specjalne traktowanie przez afrykańskich przywódców. To człowiek, którego polityka bezpośrednio wspiera zabijanie najmłodszych i najbardziej bezbronnych Afrykańczyków – naszych nienarodzonych dzieci, który finansuje wprowadzanie najbardziej toksycznej formy zachodniego feminizmu. W Afryce pieniądze kanadyjskich podatników są używane do finansowania propagandowych projektów i ideologicznego neokolonializmu”.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Ekeocha urodziła się w Nigerii. Teraz mieszka w Wielkiej Brytanii.

Trudeau jest pokazany w zapowiedzi jej filmu dokumentalnego “Strings Attached”, który obnaża brutalność, podstęp i zbrodniczość eksportowania aborcji i antykoncepcji do Afryki.