To nie pierwszy raz duńska telewizja szerzy pedofilskie klimaty – najpierw dzieciaki oglądały nagich dorosłych a teraz bajka dla dzieci o facecie z gigantycznym penisem

Szokującym ale wymownym przykładem demoralizacji w Unii Europejskiej jest to jakie programy dla dzieci nadaje duńska telewizja publiczna. Najpierw nadawali program w których dzieci oglądały nagich dorosłych, a teraz nadają bajkę o facecie z gigantycznym penisem.

Jak informuje Helen Russell na łamach brytyjskiego dziennika „Guardian”, duńska telewizja emituje bajkę dla dzieci o facecie „z gigantycznym penisem” (którego nie jest w stanie kontrolować). Emitowany przez duńską telewizję publiczną DR serial jest „skierowany do dzieci w wieku od czterech do ośmiu lat” i opowiada o „Johnie Dillermandzie, mężczyźnie z najdłuższym na świecie penisem, który pokonuje trudy i wyzwania swoimi rekordowymi genitaliami”. Diller to duńskie slangowe określenie na penisa.

Z informacji zamieszczonym na portalu RTL można się dowiedzieć, że serial „pokazuje, że Dillermand używa swojego penisa, gdy potrzebuje dłuższej smyczy dla swoich psów, i […] gdy jego sąsiad potrzebuje pomocy w podniesieniu flagi. Czasami jego penis wydaje się żyć własnym życiem, na przykład kradnąc dziecku lody […]. Morten Skov Hansen, szef DR Ramasjang, wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że program będzie nadal emitowany zgodnie z planem. Następnie zauważył, że Sex & Samfund, duńskie stowarzyszenie zajmujące się edukacją seksualną” współpracowało przy produkcji serialu.

Publiczna duńska telewizja DR (dawniej Danmarks Radio) nie pierwszy raz produkuje pedofilskie programy. Kanał ten emituje program dla dzieci „Ultra Smider Tojet”. W którym dzieci na widowni oglądają nagich dorosłych, którzy opowiadają im (na golasa), o tym, jak sikają i pierdzą.

Wideo zapis programów można obejrzeć na stronie duńskiej telwizji

https://www.dr.dk/drtv/episode/ultra-smider-toejet_-vi-inviterer-5-forskellige-tissekoner-i-studiet_191746

Twórcą i gospodarzem programu jest Jannick Schow. Program kręcony jest w Kopenhadze. W każdym odcinku przed grupą dzieci od 11 do 13 roku życia występuje pięcioro nagich dorosłych. Twórcy programu chcą dzieciom pokazać, że otyłość, owłosienie ciała i pryszcze są w porządku, i ludzie nie wyglądają jak modelki.

Pierwszy sezon programy zdobył nagrodę dla najlepszego programu dla dzieci 2019 roku na duńskim festiwalu telewizyjnym. W oglądaniu dorosłych golasów opowiadających o sikaniu i pierdzeniu wzięło już 250 dzieci. Dzieci pod koniec każdego odcinka oceniają w głosowaniu golasów.

Jan Bodakowski