Strona główna Opinie Ten idiotyzm czasem mnie przerasta. To się nie trzyma kupy. Zupełnie jak... Opinie Ten idiotyzm czasem mnie przerasta. To się nie trzyma kupy. Zupełnie jak w PRLu Przez Andrzej Kumor - December 7, 2021 Share FacebookXCopy URLEmailPrintTelegramWhatsAppGettr PODOBNE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Goniec TV Kanada straciła dwie dekady nie rozwijając energetyki nuklearnej – komentuje Andrzej Kumor Opinie Legieć: Order Orła Białego dla Mussoliniego – a ten sam Order dla Zełenskiego? Dlaczego Mussolini na niego zasłużył, a Zełenski nie? Goniec TV Naszym polskim obowiązkiem jest mówienie o nazizmie UPA Goniec TV Andrzej Kumor komentuje scysję Izraela z USA Opinie KUMOR: „W razie wątpliwości lepiej unikać dłuższych noclegów lub tranzytu w UK…” Andrzej Kumor w rozmowie z Markiem Mateckim z telewizji internetowej Tomasz Sommer Delta PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU