Szanowni Państwo,
  
tutaj znajdziecie Państwo stale uaktualniane, najważniejsze informacje na temat Eurowyborów 2024.
Tutaj  już można szybko i łatwo zarejestrować sięrejestracja jest konieczna, jeśli głosujemy za granicą Polski, a poza europejską Strefą Schengen, do głosowania konieczny jest ważny polski paszport i wspomniana rejestracja wyborcza.
W obu Amerykach, a więc w Kanadzie, USA, Brazylii itp. głosujemy dzień wcześniej, a więc 8 czerwca 2024.
 
W Eurowyborach 2024 stawka jest bardzo wysoka, stąd każdy niewykorzystany głos oznacza Państwa osobistą zgodę m.in. na:
(1) unijny tzw. Zielony Ład, który będzie kosztował każdego Polaka utratę nawet połowy jego dochodu (https://www.bankier.pl/wiadomosc/Drogi-Europejski-Zielony-Lad-Polacy-straca-nawet-polowe-dochodu-8721228.html), a gospodarkę Polski i innych państw unijnych – konkurencyjności wobec gospodarek  zachodnich i szczególnie – pozaeuropejskich.
Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że naukowe uzasadnienie Zielonego Ładu jest co najmniej wątpliwejego drastyczne koszty obciążą szczególnie obywateli naszego regionu Unii, zrujnują polskie gospodarstwa rolne, transport, leśnictwo, przemysł spożywczy itp., a beneficjentami będą przede wszystkim wielkie korporacje, w tym szczególnie korporacje niemieckie.
Ocenia się, że dekarbonizacja ma kosztować Polaków 400 mld euro, podczas gdy suma wszystkich dotacji unijnych otrzymanych przez Polskę w ciągu ostatnich 20 lat – jest 15-krotnie niższa!
Kto z obecnych polskich europosłów głosował za Zielonym  Ładem?
Glosowali za Zielonym Ladem.jpg
(2) utratę polskiej złotówki i polskiego złota NBP, a przez to samodzielnej polskiej polityki monetarnej,  dalszą federalizację Unii i hegemonię Niemiec, a co za tym idzie – kolonizację Polski i Polaków, ze wszystkimi negatywnymi skutkami znanymi powszechnie z losu Polski, Polaków i polskich dzieci pod kolonizacyjnym butem zaborców oraz z losu skolonizowanej Afryki i Azji.
Kto z obecnych polskich europosłów głosował za zmianą unijnych traktatów w tym kierunku?
 
Glozowali za zmiana traktatow.jpg

Trzeba pamiętać, że obecna koalicja rządowa mogła nie dopuścić do procedowania ww. zmian traktatowych na wczesnym etapie i zdecydowała nie skorzystać z tej możliwości!   

(3) bezkarność polityków, którzy do Unii uciekają od odpowiedzialności karnej i politycznej w Polsce, nawet za najcięższe czyny popełnione na szkodę Polaków i zagrażające bezpieczeństwu, a nawet istnieniu Rzeczypospolitej.

Tutajjest pełna lista kandydatów w okręgu nr 4, na których głosują wyborcy za granicą.

Państwa głos w tych wyborach jest bardzo ważny!

 Z uszanowaniem

Lidia Sokołowska-Cybart