Nasz pomysł zrodził się z potrzeby serca. Od 5 lat w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla dzieci z Domu Dziecka. Korzystając z okazji i tym razem prosimy Państwa, którzy chcieliby włączyć się do tej wspaniałej akcji charytatywnej.

Do tej pory wysłaliśmy 4 tony 870 kg wspaniałych prezentów. Dzięki Wam Kochani Darczyńcy, podopieczni z kilkunastu domów dziecka otrzymali przepiękne rzeczy. Były to następujące Domy Dziecka: Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Legnica, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Blachownia, Zakopane, Sanok, Kędzierzyn-Koźle, Mysłowice (Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze prowadzone przez Siostry Zakonne).

Osoby które jeszcze nie miały okazji obejrzeć filmików na YouTube w chwili otwierania paczek przez dzieci, zapraszamy wpisując: „Paczki Świąteczne dla Dzieci z Domu Dziecka w Klobucku”. oraz „Polonia z Kanady Pomaga Dzieciom z Domu Dziecka”.

Często Drodzy Państwo pytacie co jest najpotrzebniejsze dla dzieci. Prosimy o ubranka w wieku 0-22 lat, przybory szkolne, obuwie, kosmetyki dla dziewcząt. Dzieci marzą o rzeczach bardzo prostych, brakuje im tego co my mamy na wyciągnięcie ręki. Dzieci z Domu Dziecka bedą szczęśliwe z każdej drobnostki, które dla nich Drodzy Państwo podarujecie.

Ostatnie paczki na Święta Wielkanocne zostały wysłane przez firmę POLIMEX. Dziękujemy bardzo właścicielowi oraz pracownikom za współpracę z nami i zniżkę ktora otrzymalismy na wysłanie każdej paczki dla dzieci z Domu Dziecka. W dalszym ciagu poszukujemy prywatnych sponsorów, którzy pokryją pozostałe koszta wysyłki. Wierzymy ze wsród Państwa znajdą się wspaniałe osoby, które bedą chciały współpracować z nami i wspomóc nasza akcje.

W EURO MAX KARPATY w Mississauga utworzono zbiórkę pieniążków, która pomoże nam przy następnej wysyłce paczek dla dzieci. Dziękujemy za to wielkie dzieło pomocy. A Was Kochani prosimy o każdego pieniążka, który zapełni tę puszkę.

Nasza przedświąteczna zbiórka potrwa do 17 Października. Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 416.826.0704.

Z wyrazami szacunku,

Małgosia Pęczkowska

Monika Syguda-Maleszyk

Kamil Maleszyk