Osoby, które ostatnio dostały mandat za nieprawidłowe parkowanie na miejscach przypisanych do Alberta Health Services (AHS) zamiast płacić karę mogą podarować zabawkę w ramach kampanii „Toys for Tickets”. Program był zawieszony w czasie pandemii, ale 24 listopada AHS poinformowało, że go wznawia. Dyrektor ds. parkingów AHS, Nick Ternovatsky, powiedział, że akcja do tej pory spotykała się z pozytywnym przyjęciem, dlatego będzie przywrócona w okresie przedświątecznym.

Zabawki będą przyjmowane do 16 grudnia za mandaty wystawione między 14 listopada a 16 grudnia we wszystkich biurach parkingowych AHS. Wartość zabawki nie może być mniejsza niż 25 dolarów. Zabawka musi być w oryginalnym opakowaniu, dla dzieci w wieku od 0 do 17 lat. Lista rekomendowanych zabawek obejmuje książki, materiały plastyczne, zestawy naukowe, elektronikę, słuchawki, zestawy Lego, przenośne odtwarzacze DVD, grzechotki, zabawki dla małych dzieci, kalendarze/notatniki, kredki, kolorowanki, karty podarunkowe do sklepów spożywczych i restauracji przyjaznych rodzinom.

Pracownicy parkingu AHS po przyjęciu zabawki odznaczą mandat jako zapłacony. Zebrane zabawki będą przekazane organizacjom zajmującym się dziećmi i lokalnym organizacjom charytatywnym z Alberty.