Wspieramy Domy Dziecka – Pomagaj razem z nami!

322

Nasz pomysł zrodził się z potrzeby serca.  Od 4 lat w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla Dzieci z Domu Dziecka.   Korzystając z okazji i tym razem prosimy państwa którzy chcieliby dołączyć do nas i pomóc nam w przekazaniu rzeczy dla Dzieci z Domu Dziecka.

Do tej pory zebraliśmy ponad 3.5 tony rzeczy które zostały wysłane do następujących Domów Dziecka: Dom Dziecka Kłobuck, Lubliniec, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz, Legnica, Blachownia, Zakopane, Sanok, Kędzierzyn – Kożle, Toruń i Mysłowice (Centrum Opiekuńczo – Wychowawcze prowadzone przez Siostry Zakonne).

Jak już Państwo wiecie, nasze paczki wysyłane są przez ATLANTIC EXPRESS dzięki którym otrzymujemy 15% zniżkę na wysłanie każdej paczki dla Dzieci z Domu Dziecka.

W dalszym ciągu poszukujemy prywatnych sponsorów, którzy pokryją pozostałe koszta wysyłki.  Wierzymy, że wśród Państwa znajdą się osoby, które bedą chciały współpracować z nami i wspomóc naszą akcję.

Często Drodzy Państwo pytacie co jest najpotrzebniejsze dla dzieci.  Prosimy o ubranka w wieku od 0-22 lat, przybory szkolne, obuwie, kosmetyki dla dziewcząt.  Dzieci marzą o rzeczach bardzo prostych.  Brakuje im tego co my mamy na wyciągnięcie ręki.

Dzieci z Domu Dziecka będą szczęśliwe z każdej drobnostki, którą dla nich Drodzy Państwo podarujecie.

Nasza przedświąteczna zbiórka potrwa od 20 Września – 15 Października, 2019.

Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 416-826-0704.

Z wyrazami szacunku,

Małgosia Pęczkowska