Szturm lewackich barbarzyńców na kościół św. Aleksandra w Warszawie odparty! W decydującym momencie Straż Narodowa otrzymała solidne wsparcie ze strony kibiców Legii Warszawa. – pisze na Twitterze Robert Bąkiewicz.

a wcześniej: Bronimy kościoła Świętego Aleksandra na Pl. Trzech Krzyży. Agresywny tłum rzuca w nas butelkami, ostrymi przedmiotami, petardami i kamieniami. Bronimy się przed fizycznym atakiem lewicowej hołoty. Rannych zabierają karetki do szpitala.

 

 

więcej z twittów:

 

o
@AnnaSiarkowska
Symbole SS mówią kto tam był

Rafał A. Ziemkiewicz
W jednym się muszę z feministkami i LGBT zgodzić: tu nie chodzi o aborcję, wyrok etc. To tylko pretekst, niech będzie, “zapalnik”. Po prostu my, katolicy, i Kościół, jesteśmy dla nich tym samym, czym byli dla nazistów Żydzi oraz globalny żydowski spisek Wall Street z bolszewizmem

Magda Ogórek
Moja parafia, św. Andrzeja Boboli w Warszawie.
Skandal, wstyd, profanacja.
Wystarczy.
Dosyć profanowania tego, co dla katolików święte. Wara od kościołów, bandyterko.

Robert Bąkiewicz
Szturm lewackich barbarzyńców na kościół św. Aleksandra w Warszawie odparty! W decydującym momencie #StrażNarodowa otrzymały solidne wsparcie ze strony kibiców Legii Warszawa.

 

Wojciech Wybranowski

“GW” bardzo chciała pod protesty podczepić kibiców np kibiców Arki Gdynia.
Kto sieje wiatr ten zbiera burze. Wiadomośc z ostatniej chwili – od chłopaków z Żylety – Legia rusza w miasto. Przeciwko antifowcom i troglodytom niszczącym koscioły. Podobne słuchy dochodzą z Krakowa.

Anna Milczanowska  
#StrajkKobiet idziecie teraz pod mój dom! Co chcecie powiedzieć Marcie, mojej córce z Zespołem Downa?! Że nie miała prawa się urodzić!? Że nie ma prawa żyć?! A może chcecie ją przestraszyć!? #barbarzyństwo

Patryk Jaki – MEP
Media, politycy opozycji, „autorytety” robiły gwiazdę i ofiarę z „Margota” , który napadł na chłopka, atakował kościoły i symbole narodowe. Usprawiedliwiały przemoc. I teraz trudno się dziwić, że inni też chcą być takimi „bohaterami 3RP” i atakują spokojnie modlących się ludzi.

Dariusz Matecki
Właśnie postępowa lewica rozsyła sobie prywatny adres Kai Godek i planuje wieczorny protest pod jej domem – dzwonienie domofonem? rzucanie kamieniami? bluzganie?
W domu Kai jest dziecko z zespołem Downa. To są barbarzyńcy, terroryści.

Dawid Wildstein
Czyli wierząca kobieta, matka dzieci, chodząca na msze- może być zaatakowana, opluta, zwyzywana i ma siedzieć cicho. Za to Durczok, wywalony za mobbing i molestowanie, który sfałszował podpis pod wekslem i cudem nie zabił kogoś po pijaku- bohater wolności.
Wiecie co? Wypierd#lać

Jarosław Papis
zupełnie hipotetycznie,gdyby ktoś chciał sprofanować w synagodze święty dzień szabatu,czy w inny sposób zakłócić spokój modlących się tam Żydów,to biskupi wszystkich wyznań solidarnie potępiliby ten akt. Czy miało to miejsce wobec aktów profanacji w kościołach katolickich?

Jacek “Komisarz” Wrona  
Potrzeba kilku mężczyzn do pomocy na Jasnej Górze!! Ok. godz. 18. 45 przy bramie od strony parków!!

Zuzanna Dąbrowska
Jako katoliczka jestem niezmiernie wdzięczna osobom, które bronią dziś kościołów. To bardzo ważne.

Łukasz Kobierski
Pozdrawiam z kościoła Św. Anny Warszawie. Zmiana o godzinie 4 rano. Modlitwa z brewiarza z bratem ze wspólnoty

Paweł Ozdoba  
To oczywiste, że osoby, które popierają aborcję nie powinny przystępować do sakramentów. Oczywiście Kościół chętnie ich udziela, ale tym, którzy mają wiarę i nie profanują świętości.

Krzysztof Feusette
A teraz wyobraźmy sobie, że wataha wrzeszczy “Wyp…” do ludzi wychodzących nie z kościoła, a z teatru, kina albo sklepu. Wychodzą dzieci i dorośli, a ci drą mordy…

Bydło to bydło. Po co szukać innych określeń?