KOLEJNA NIENAWIŚĆ WYMIERZONA PRZECIW: WIERZE I SPOŁECZNOŚCI KATOLICKIEJ PARAFII ŚW.STANISŁAWA KOSTKI W TORONTO!!!

        Niżej kopiuję dowód na kolejny „hate crime” zasygnalizowany w komunikacie z dzisiejszego biuletynu Parafii św.Stanisława Kostki:

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

„ZNISZCZONA SZYBA W GROCIE MATKI BOŻEJ

        We wtorek, 17 sierpnia, o godz. 12:20 miał miejsce akt wandalizmu. W wyniku uderzenia cegłą została rozbita szyba (plexiglass) w Grocie Matki Bożej. W celu zabezpieczenia figury Matki Bożej przed ewentualnym uszkodzeniem w grocie została zamontowana płyta pilśniowa. Dziękujemy Tomkowi Łakomemu za pomoc w zamontowaniu płyty.”

        Dodam tu wyjaśnienie, że szyba ta była założona przed laty, po „wandaliźmie”, aby uchronić figurę Matki Bożej przed profanacją i kolejnym zniszczeniem.

Małgorzata K.

•••

Witam

        Proponuję żeby przed wyborami polityków zmusić ich do wzięcia testu w kierunku  ich “psychicznego stanu” i moralnego zepsucia.  Oni nas zmuszają do jakiegoś głupiego testu na covid, a sami migają się przed ważnym testem na sprawność ich umysłu. I tu mamy najczęściej psychopatów, socjopatów, narcyzów w polityce. Infantylizm i kretynizm też jest dostrzegany u polityków.

        Te ostatnie to łagodniejsza postać upośledzenia moralnego i umysłowego. Zaburzenia osobowości są bardzo niebezpieczne dla ludzi żyjących blisko i daleko od tych szubrawców Zaburzeń tych nie można leczyć .  Może tylko “batem “ i ostrą tresurą za kratami . Watpię czy to nawet pomoże.

        Rządzi pieniądz i deprawowanie.

Wieslawa D

Kanada

•••

W TVN wystąpił pseudo-działacz Solidarności Frasyniuk który nazwał polskich żołnierzy ”psami”.

A dziennikarz TVN ani nie zareagował na te słowa. Najwyraźniej każda antypolska retoryka pasuje stacji TVN.

Zolnierz ktory wykonuje rozkazy nazywany jest przez (niby) “dzialacza” Solidarnosci – “PSEM”.

        Po raz kolejny, ci co poszli na układ z komunistami w 1989, a którzy nagle stali się bogatymi ludźmi, udowodnili że nie byli prawdziwymi działaczami Solidarności.

Po zachowaniach Frasyniuka, nie zdziwilbym sie gdyby kiedyś któryś z historyków wyciagnal papiery na agenturalna działalność tego podżegacza do anarchii – Frasyniuka.

        Prawdziwy Solidarnościowiec nigdy, powtarzam NIGDY, nie poniżałby i nie szczuł na żołnierza Polskiej Armii i wraz z zagraniczną stacją TVN nastawiał Polaków na tych, co tylko wykonują rozkazy.

        Ciekawe czy ten podżegacz tak samo szczuł na milicjantów z okresu PRL? Czy wtedy też nazywa żołnierzy i milicjantów….psami? Nie wierze w to, bo spaliliby go tak że już nigdy by nie wydobył z siebie głosu.

Cezary