Znalezione w sieci:

Oto kilka opinii na temat paszportów szczepionek, których być może nie brałeś pod uwagę…
Paszporty szczepionek to nic wielkiego, prawda? Wziąłeś dwie dawki szczepionki przeciwko covid więc tak naprawdę nie będzie to miało wpływu na twoje życie.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

A teraz pomyśl, jak będziesz się czuł za 6 miesięcy od ostatniego szczepienia, gdy Twój piękny zielony paszport nagle zmieni kolor na pomarańczowy?

Co się dzieje?! „Musisz otrzymać zastrzyk przypominający. Masz również obowiązek corocznego zastrzyku przeciw grypie. Masz 2 tygodnie na umówienie wizyty, w przeciwnym razie Twój pomarańczowy paszport zmieni kolor na biały, a Twój „przywilej” pójścia do pracy lub wejścia do budynków publicznych zostanie cofnięty.”

„Cóż powiesz sobie… nie zamierzałem brać zastrzyku wzmacniającego i nigdy wcześniej nie szczepiłem się przeciwko grypie,  masz już ten paszport więc może to nic wielkiego.”

6 miesięcy później, znów kolor pomarańczowy… O co chodzi?

„Wraz z twoimi dawkami przypominającymi będziemy teraz wymagać corocznej analizy krwi. Wystarczy standardowy test toksykologiczny i ogólna kontrola zdrowia, aby zachować własne zdrowie i zdrowie osób wokół ciebie. W celu zachowania bezpieczeństwa publicznego będziemy przechowywać Twoje DNA . Masz 2 tygodnie, aby kliknąć ten link i umówić się na wizytę.”

A teraz zadaj sobie pytanie… Czy zgadzasz się, że rząd ma prawo decydować w sprawach Twojego zdrowia, znać Twoje DNA,  i podejmować decyzje zdrowotne za Ciebie i Twoje dzieci?
Czy zgadzasz się z odebraniem Ci wolności, pod pretekstem „dobrze pojętego interesu publicznego”? Może dzisiaj jeszcze Cię to niepokoi, ale powoli będą Cię „edukować” w tym zakresie najlepsi specjaliści od marketingu, abyś się przestał niepokoić.

A teraz zadaj sobie pytanie….
Ile korporacje zapłaciłyby za skorumpowanie polityka, który podjąłby decyzję o dodaniu do takiego systemu wymagań , które przyniosłyby setki miliardów dolarów zysku?

Firmy farmaceutyczne zmuszające każdego obywatela do kupowania danych leków, firmy ubezpieczeniowe uzyskujące dostęp do informacji o twoim DNA, uzależniające od tego Twoją składkę itp.

Oczywiście każdy polityk, którego znasz,  jest nieprzekupną osobą o nienagannej postawie moralnej, prawda?

I ostatnia myśl do rozważenia…
Jeśli uważasz, że rząd wydaje miliardy na opracowanie technologii paszportowej w celu „tymczasowego” rozwiązania, zadaj sobie to proste pytanie. „Dlaczego po prostu nie każą ci pokazać karty szczepień?

Rząd nie oferuje, cytując Justina Trudeau, „miliarda dolarów na sfinansowanie rozwoju systemu paszportów szczepionek” tylko po to, by go użyć raz.
Niezależnie od tego, czy masz „zielony” paszport, czy nie, odmów jego okazania. Za każdym razem, gdy to pokazujesz, dajesz przyszłemu rządowi pozwolenie na kontrolowanie twoich działań. To nie tylko „To jedno wydarzenie”, ten „Jeden koncert” „Ta jedna gra”, to świat, który zostawisz dla swoich dzieci.
Siłą systemu paszportowego jest jego społeczna akceptacja.
Możesz zgodzić się z motywacjami obecnego rządu, ale czy zgodzisz się z następnym?
(Skopiowane od znajomego)