W tym samym czasie, jak był pan tu w Wilnie na mszy z polskim konsulem, w Barry’s Bay na tym zdjęciu usunięto polską flagę i wywieszono ukraińską. Wstyd i hańba.

Pozdrawiam Zabek Mar

•••

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

        Dlaczego Radio Maryja nie oddało czci Dr Hałatowi i milczało w sprawie jego dziwnej śmierci? Dr Hałat był niegdyś felietonistą RM ŚMIERĆ DR Hałata łączy się z jednym faktem, zmarł nagle. Czy to nie dziwne? Nie był w szpitalu, nie było pogotowia, nie leczył się, jak nagle?

        Nikt pomocy nie wzywał nie było akcji ratunkowej i wszystko tak przeszło po cichu uwadze tak ważnej osoby publicznej? Poza tym taką osobę musiały obserwować na co dzień służby. Kurcze słowo nagle kojarzy z… Kojarzy mi się z Leperem,,Róża Żarska. Adwokat Leppera, Dr Ryszard Kuciński – prawnik A. Leppera Wiesław Podgórski – był doradcą A. Leppera, Petelickim, A Kudlińskim, Ewy Żarskiej, Jolanty Brzeskiej. Ks Jerzy Popiełuszko, seria Popiełuszki, siedmioro świadków związanych ze sprawą  księdza zginęło w tajemniczych okolicznościach, czyli tajemniczymi zgonami. Co łączy te śmierci? Fakt, że wszyscy byli niewygodni dla SYSTEMU, bądź się narazili. Jego śmierć owiana jest wielką tajemnica, jaką skrywa rodzina albo ktoś kazał im milczeć. Przypominacie sobie w ogóle jakąkolwiek śmierć osoby publicznej w historii, aby dowiedzieć się tydzień po śmierci. nawet nie wiedzieli najbliżsi przyjaciele? Jak to się nie rozniosło, jak nie widzieli parafianie? Chowali go nocą? Nikt nie widział i nikt nie zauważył, nie zgłosił? I to jeszcze dowiadujemy się nie o śmierci, ale że już był pogrzeb. Taką osobę musiały obserwować na co dzień służby. Musiały wiedzieć, że zmarł. Musiały obserwować DR na co dzień nie jest to osobą anonimową. Poza tym podsłuchy telefonów, a pewnie był inwigilowany. Zróbcie kiedyś sobie test wyrzućcie sobie telefony do skrzynki metalowej, wszystkie, za parę dni będą się kręcić koło domu dziwni ludzie. W dobie takiej technologii oraz kamer, nowinek, władza musiała wiedzieć o jego śmierci wcześniej być może w tym samym dniu itd. Nie chce mi się wierzyć, że władza nic nie wiedziała.

        Przecież niedawno też zmarł inny wybitny wirusolog noblista Luc Montagnier. Powiem wam, że pierwszy raz z takim czymś się spotkałem w swoim życiu Po jakimś czasie wszystko ucichnie, bo przecież dla władzy to był człowiek przeciw cov, więc trzeba go jak najszybciej wymazać z pamięci. Najlepiej nie mówić. Napisać negatywnie jak w Rzeczpospolitej „zmarł przeciwnik oraz  epidemiolog często również propagował wiele fake newsów” –  tak pisało wiele mediów.

        Kto, jak kto, ale DR Hałat  miał więcej kompetencji niż jakaś tam dziennikarzyna. Czy nie widzicie tu hipokryzji!!! Z jednej STR pomagajmy UA i bądźmy miłosierni, współczujący itd. a z drugiej STR umiera ktoś tak ważny, a w mediach piszą same negatywne treści.

        Pokazują śmierć osoby z UA lotem błyskawicy, żeby z drugiej strony milczeć. Jakby to był człowiek drugiej kategorii. Pochowali go w takim pędzie, jakby się spieszyli, a gdzie sekcja zwłok, a gdzie, co stwierdził lekarz w akcie zgonu? Szanuję rodzinę nie wiem naprawdę co nimi kierowało. Powiem wam, że to najdziwniejsza śmierć, jak i okoliczności, jakie miałem okazję zobaczyć w swoim życiu.

        https://www.facebook.com/Bitwa-o-Prawd%C4%99-105922042095201