Nowa ultratania całkowicie kanadyjska linia lotnicza  Canada Jetlines startuje w sierpniu na międzynarodowym lotnisku Toronto Pearson International.

Pierwszy lot z Toronto ma wystartować 15 sierpnia do Winnipeg

„Cieszymy się, że Canada Jetlines jest naszym najnowszym partnerem lotniczym na międzynarodowym lotnisku Winnipeg Richardson i jesteśmy podekscytowani możliwością udziału w inauguracyjnym locie” – stwierdza prezes i dyrektor generalny Winnipeg Airports Authority Nick Hays w komunikacie prasowym .

Bilety w jedną stronę do Winnipeg, Manitoba są już dostępne w cenie od 136 do 228 dol. Miejsca można rezerwować na Jetlines.com.

Następne w programie Jetlines są loty z Toronto do Moncton w prowincji New Brunswick z cenami w jedną stronę od 185 do 328 dol.

Canada Jetlines  będzie oferować  na pokładzie kanapki śniadaniowe, kurczak fajita wrap z pudełkiem sałatek tabouleh i tacę tapas.

W planach jest rozszerzenie lotów do Stanów Zjednoczonych, Meksyku i ostatecznie na Karaiby.

Specjalne taryfy będą oferowane przez ograniczony czas na loty poza YYZ, a podróżni są zachęcani do zapisywania się na aktualizacje e-mail, aby otrzymywać zniżki na bilety i wiadomości o nowych połączeniach.