Nasz pomysł zrodził się z potrzeby serca.  Dobro dzieci nie jest nam obojętne, dwa razy do roku wspieramy placówki Domów Dziecka w Polsce.

Podczas tej wyjątkowej akcji zebraliśmy 1 tonę 242 kg przepięknych prezentów pod choinkę.  Przez okres 5 lat wysłaliśmy 6 ton 112 kg potrzebnych rzeczy dla dzieci.  Były to kurtki zimowe, obuwie, przepiękne sukienki, łyżwy, rolki, kosmetyki, przybory szkolne i wiele innych wspaniałych rzeczy.  Jednak ta akcja nie mogłaby się udać bez Was, Drodzy Darczyńcy.

Dzięki Wam wysłaliśmy do tej pory paczki do 19 Domów Dziecka: Kłobuck, Lubliniec, Wrocław, Katowice, Szczecin, Toruń, Mysłowice (Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze) prowadzone przez Siostry Zakonne, Szczecin, Blachownia, Zakopane, Sanok, Kędzierzyn-Koźle, Bydgoszcz, Chełmno, Częstochowa, Legnica.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Przepiękne rzeczy otrzymały 3 nowe Domy Dziecka z którymi zaczęliśmy współpracę w tym roku:

Dom Dziecka nr 1 w Pasym (warmińsko – mazurskie), Rodzinny Dom Dziecka w Rogożnica (Miedzyrzecz Podlaski), Dom dla Dzieci i Młodzieży w Morąg (warmińsko-mazurskie).

Dla nas jest to ogromny sukces, że tym dzieciom możemy sprawić radość.

Nasze paczki wysłane zostały przez Firmę POLIMEX.  Dziękujemy serdecznie właścicielowi oraz pracownikom FIRMY POLIMEX za współpracę z nami i zniżkę, którą otrzymaliśmy na wysłanie każdej paczki.

W dalszym ciągu poszukujemy prywatnych sponsorów którzy pokryją pozostałe koszta wysyłki.  Wierzymy, że wśród Państwa są wspaniałe osoby które będą chciały współpracować z nami i wspomóc naszą akcję.

Osoby które jeszcze nie miały okazji obejrzeć filmików na YouTube w chwili otwierania paczek przez dzieci zapraszamy wpisując:

„Wspaniała Akcja Polonii z Kanady Dla Dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Bydgoszczy” Cz 1 i Cz.2, „Paczki Świąteczne Dla Dzieci z Domu Dziecka w Klobucku” oraz „Polonia z Kanady Pomaga Dzieciom z Domu Dziecka”.

Na filmikach możecie drodzy Państwo zobaczyć radość i szczęście dzieci w chwili otwierania paczek.

Prezenty od Państwa są wyjątkowe.  Akcja ta przynosi radość obdarowywanym, a nam osobistą satysfakcję.  Jest nam bardzo miło, ze tak dużo wspaniałych Darczyńców dołączyło do naszej akcji by sprawić dzieciom tym małym i dużym mnóstwo radości.

Dziękujemy bardzo wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy pomogli przy całej naszej akcji, prywatnym sponsorom, Paniom które poświeciły swój wolny czas i pomagały przy pakowaniu rzeczy do paczek.  Dziękujemy bardzo że tak wiele osób zaangażowało się w naszą akcję.

Serdecznie dziękuję EUROMAX w Mississauga, którzy dołączyli do naszej akcji, gdzie utworzono zbiórkę pieniążków która umożliwi nam następna wysyłkę paczek dla dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy bez zastanowienia zapełniają puszkę – im więcej pieniążków zbierzemy, tym więcej będziemy mogli wysłać paczek. Dziękujemy wszystkim za okazane serce.

Z wielką przyjemnością dziękujemy następującym Darczyńcom:

Ewa i Włodzimierz Kolber

Pani Irenka K

Krysia i Andrzej Panus

Barbara Zawada

Krystyna Gryszkiewicz i Shane Grysczewicz

Beata i Wiktor Wojtas

Beata Kacperek

Danuta i Daniel Korpula

Barbara Kuklińska

Ewa i Janusz Szczepanek

Kasia Ciura

Jola Dąbrowska

Brian Jaśkowski

Dorota i Damian Szybalski

Jola, Julia, Janina Szybalski

Agata i Tomasz Krawczyński

Maria Polkowski

Renata Steciuk

Maria Światkowska

Izabela Światkowska

Beata Staszkiewicz

Moniak Filoda

Mariola i Włodzimierz Biały

Krysia Marszałek

Janina Kagan

Margo (proszę o kontakt telefoniczny ze mną)

Krystyna i Krzysztof Górniak

Marcin i Monika Anioł

Anna Demby

Janina Remplakowski

Magdalena Budziński

Barbara Małecka

Ewa Bielawa

Małgorzata Krawiec

Bożena i Sławomir Dobroń

Ania Gruszczyńska

Bernadeta Myszka

Asia Trychta

Elżbieta Kozak

Marek Sudol

Justyna Seniuk

s. Weronika Marońska MChR

Aneta i Wojtek Maleszyk

Willow Tree Montessori

Danuta i Andrzej Żmidziak

Halina Palczewski

Marysia z Brampton

Justyna Szot

Danuta Kościuk

Dziękujemy w szczególny sposób Radio7, które powiadamia Was, Drodzy Państwo, o naszej akcji. Jak również dziękujemy serdecznie tygodnikowi „Wiadomości” i tygodnikowi „Goniec”, gdzie możecie Państwo przeczytać o całej naszej akcji.  Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, ze mogliśmy na Państwa liczyć.

Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny przy następnej zbiórce pod numerem telefonu 416.826.0704

Życzymy Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

 Małgosia Pęczkowska

 Monika Syguda-Maleszyk

 Kamil Maleszyk