Nasz pomysł zrodził się z potrzeby serca. Od 5 lat w okresie przedświątecznym zbieramy dary dla Dzieci z Domu Dziecka.
Korzystając z okazji i tym razem prosimy państwa, którzy chcieliby dołączyć do nas i pomóc nam w przekazaniu rzeczy dla Dzieci.

Wysłaliśmy przez ten czas 6 ton 112 kg potrzebnych rzeczy dla dzieci. Były to kurtki zimowe, obuwie, przepiękne sukienki, łyżwy, rolki, kosmetyki, przybory szkolne i wiele innych wspaniałych rzeczy. Jednak ta akcja nie mogłaby sie udać bez Was Drodzy Darczyńcy. Dzięki Wam wysłaliśmy do tej pory paczki do 19 Domów Dziecka: Kłobuck, Lubliniec, Wrocław, Katowice, Szczecin, Toruń, Mysłowice (Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze) prowadzone przez Siostry Zakonne, Szczecin, Blachownia, Zakopane, Sanok, Kędzierzyn-Koźle, Bydgoszcz, Chełmno, Częstochowa, Legnica, Pasym (warmińsko – mazurskie), Rogoźnica (Miedzyrzecz Podlaski), Morąg (warmińsko-mazurskie).
Często Drodzy Państwo pytacie co jest najpotrzebniejsze dla dzieci. Prosimy o ubranka w wieku od 0-22 lat, przybory szkolne, obuwie, kosmetyki dla dziewcząt.
Dzieci marzą i rzeczach bardzo prostych. Brakuje im tego co my mamy na wyciągnięcie ręki. Dzieci z Domu Dziecka bedą szczęśliwe z każdej drobnostki, którą dla nich Drodzy Państwo podarujecie.
Od początku nasza akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Do naszej akcji włączyło sie Radio7, Tygodnik Goniec, Tygodnik Wiadomości i Firma Polimex.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Utworzono zbiórkę pieniążków na pokrycie kosztów wysyłki paczek dla Dzieci we wszystkich punktach Polimexu, w sklepie Euro-Max Mississauga, Eddies Meat Market, Jaśwoj Bakery, Orbis Vacation & Travel.

Dziękujemy serdecznie Państwu za każdego pieniążka który zostaje przekazany do puszki. Im więcej pieniążków zbierzemy tym więcej będziemy mogli wysłać paczek. Dziękujemy wszystkim za okazane serce.

Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 416-826-0704. Nasza zbiórka potrwa do 20 Września.

Małgosia Pęczkowska
Monika Syguda-Maleszyk
Kamil Maleszyk