W poście Stanisława Tymińskiego na Facebooku czytamy:

Oficjalnie dzięki rejestracji przy pomocy Zjednoczenia Słowiańskiego jestem kandydatem na Senatora RP w okręgu 71, Zabrze i Bytom. ZS zarekomendowało okręg 71 na co ja się ochoczo zgodziłem. W przeszłości miałem duże poparcie Ślązaków za co będę zawsze wdzięczny. Z pewnością będę bardziej aktywny niż byli poprzedni senatorzy.
Wielu z was chciało mi dać podpis poparcia mojej kandydatury, ale to było możliwe tylko dla mieszkańców Zabrza i Bytomia według zapisu w PESEL.

Teraz proszę was o wsparcie na poczet kampanii wyborczej, koszty rozprowadzanie ulotek, wynajęcie pomieszczęń na wiece oraz koszty obsługi biura w Bytomiu. Nie proszę o wiele, 10 Zł. jest OK, aby udokumentować poparcie mojej kandydatury. Liczy się ilość wpłat a nie ilość pieniędzy.

Jeśli dacie mi te 10 Zł. wpłacone na konto Związku Słowiańskiego to będzie to pierwsze wsparcie polityka od czasu Tadeusza Mazowieckiego, któremu Polacy naiwnie dawali rodowe złoto i srebro, aby dla nich wygrał wybory. A nam te małe datki dodadzą skrzydeł do ciężkiej pracy w kampanii wyborczej. Wybory to jest praca zbiorowa i takie wsparcie duchowe jest bardzo potrzebne!

Jak chyba wszyscy wiedzą, Polska jest w rękach obcych kapitalistów, aby wypompować bogactwo Polski kosztem ludzi pracy. Dokąd obcy kapitaliści mają zysk to dają pożyczki rządom POPIS, aby utrzymać budżet, aby ludzie nie wyszli na ulice. Ta sytuacja nie pozwala na walkę z otwartą przyłbicą, trzeba negocjować i prawnie zabezpieczać interesy Polaków, aby mieli więcej zysku ze swojej pracy. Czyli dochód dyspozycyjny, oszczędności!
Kanada, gdzie mieszkałem przez prawie 50 lat też jest w rękach obcych kapitałów. Ale Kanadyjczycy wypracowali skuteczne metody ochrony ludzi pracy przed wyzyskiem i ja chcę promować te metody jako wasz Senator. Obecnie Kanada jest notowana jako drugi kraj na świecie co do jakości życia.

Nie będę wyzywał polityków POPIS od złodziei, bo tego się nie robi bez wyroku w sądzie. Moim zadaniem jest podpowiadanie rozwiązań prawnych przez narzędzia dyplomacji i negocjacja. Paradoksalnie w celu tworzenia nowych miejsc pracy i przyciąganie obcych kapitałów w celu rozwoju rolnictwa i przemysłu.

Przez długie lata na emigracji dobrze poznałem Zachód i zdobyłem cenne doświadczenie w biznesie i polityce. Z pewnością będę pracował w Senacie na korzyść Polaków.

Wpłaty mogą być tylko od obywateli w kraju. Usilnie proszę wpłacać małe datki na konto:
03 1020 1097 0000 7102 0205 0565 w PKO BP SA

Wpłaty mogą być dokonywane jedynie przelewem lub czekiem. Środki finansowe mogą być przekazywane jedynie przez pełnoletnich obywateli polskich mających miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
“wpłata na kampanię wyborczą w okręgu w wyborczym nr 71 do Senatu – wybory 15.10.2023r.”
Dane adresowe odbiorcy: Związek Słowiański ul. Jaworzyńska 8/10 00-634 Warszawa