Policja regionalna z Peel zidentyfikowała mężczyznę poszukiwanego w związku z podejrzeniem o postrzelenie kobiety i ucieczkę skradzionym radiowozem. Mężczyzna nazywa się Michael Cleghorn, ma 31 lat i nie ma stałego adresu. Ma 180-185 cm wzrostu, waży około 80 kilogramów. Nosił białe tenisówki.

Incydent, którego był sprawcą, miał miejsce we wtorek tuż po 2:45 po południu w okolicy Sandford Farm Park. Doszło tam do bójki między mężczyzną a kobietą. W końcu padły strzały. Kobieta trafiła do szpitala z niewielkimi brażeniami. Na razie nie wiadomo, co łączy ofiarę z napastnikiem.

Cleghorn uciekł pieszo. Dobiegł do Stargazer Drive, gdzie natknął się na policjanta. W czasie przepychanki udało mu się wskoczyć do radiowozu i odjechać. Policjanci próbowali użyć paralizatora, również strzelali. Kule trafiły w samochód.

Radiowóz zlokalizowano nieco dalej, przy Idlewilde Crescent. Siedzenie kierowcy było pobrudzone krwią. Taser leżał na ziemi niedaleko. Poszukiwany ukradł “cywilny” samochód i uciekał dalej. Później znaleziono jego telefon komórkowy, w rejonie autostrady 401 i Martin Grove Road. Ostatni raz widziano go w białym hyundaiu Santa Fe, model z 2013 roku, o numerze rejestracyjnym AYVL 950.