Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Mississaudze w okolicach Burnhamthorpe Rd i Cawthra około 9 rano w sobotę.

Policja regionu Peel informuje że została tam wezwana do wypadku drogowego. Około 20 minut później policja otrzymała drugie wezwanie, tym razem dotyczące pomocy medycznej.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Przecznicę dalej przy Holden Crescent na podwórzu domu policjanci natrafili na mężczyznę uzbrojonego w nóż. Doszło do starcia, w którym użyto broni wysokiej energii. Kiedy okazało się to niewystarczające interweniująca policjantka użyła broni palnej kilkakrotnie strzelając w kierunku podejrzanego. Zostało on przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Kiedy policjanci zabezpieczali teren odkryli 3 dodatkowe ofiary; 2 mężczyzn i kobietę, wszyscy z ranami kłutymi od noża. Mężczyzni – jak podano – są w stanie zagrożenia życia podczas gdy kobieta jest w stanie poważnym, ale nie zagrażającym życiu.

Policja na razie nie udało się ustalić relacji pomiędzy podejrzanym a ofiarami, które są w podeszłym wieku.

Policja prosi każdego, kto może mieć nagranie wideo lub inne  informacje związane z tym incydentem, o skontaktowanie się z 12 komisariatem pod numerem 905-453-2121 Ext.1233 lub z PeelCrimeStopp pod numerem 1-800-222-TIPS (8477), gdzie informacji można udzielić anonimowo.