Rząd NDP kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska uchwalił ustawę, która pozwala dzieciom w wieku 12 lat, które są zdezorientowane co do płci, „samodzielnie” określić swoją płeć bez potrzeby korzystania z pomocy lekarza lub specjalisty ds. zdrowia psychicznego.

Ustawa 15 została przedstawiona przez ministra zdrowia NDP Adriana Dixona 9 marca i przyjęta przez ustawodawcę BC 28 marca.

Oprócz prawa zezwalającego dzieciom w wieku 12 lat na legalną zmianę płci i samookreślenie swojej płci, pozwoli to również każdemu mieszkańcowi prowincji otrzymać akt urodzenia bez oznaczenia wskazującego, że jest się mężczyzną lub kobietą.

PONIŻEJ KONTYNUACJA TEKSTU

Minister Stanu ds. Opieki nad Dziećmi Grace Lore, była profesor gender studies, pochwaliła fakt, że dziecko może teraz zmieniać płeć według kaprysu i do woli.

„Zgodnie z prawem osoby w wieku 12 lat i starsze NIE potrzebują lekarza ani psychologa, aby zmienić oznaczenie płci ORAZ na żądanie ludzie mogą otrzymać akt urodzenia bez oznaczenia płci. Poza tym – chronimy transpłciowe dzieci” – napisała Lore na Twitterze .

Tymczasem niedawno gubernator stanu Arkansas, Sarah Huckabee Sanders, podpisała ustawę zakazującą nieletnim uczestniczenia w pokazach drag queen i innych wydarzeniach sklasyfikowanych jako „występy przeznaczone dla dorosłych”.

Promocja radykalnej ideologii płci wśród dzieci i dorosłych w Kanadzie narasta jednak dzięki lewicowym burmistrzom , rządowi federalnemu i niektórym rządom prowincji.

LifeSiteNews poinformowało na początku tego tygodnia, że ​​teatr dziecięcy w Vancouver , który otrzymuje fundusze od władz lokalnych i federalnych, będzie gościł tego lata „obóz drag queen” dla siedmioletnich dzieci .

za lifesite news