Izraelski chłopiec przedstawiony w filmie wykorzystanym do stręczenia dzieciom szczepionek na Covid-19 w ramach ogólnokrajowej kampanii zmarł tragicznie na nagły zawał serca pod koniec września. Chłopiec miał zaledwie 8 lat.

Według doniesień Yonatan Moshe Erlichman, wnuk wybitnego lekarza z Beit El, doktora Mati Erlichmana, „zmarł nieoczekiwanie na zatrzymanie akcji serca podczas kąpieli”.

8-letni chłopiec „utonął po tym jak jego serce nagle przestało bić, co spowodowało utonięcie”. Przewieziony do szpitala Hadassah na górze Scopus Yonatan zmarł kilka dni później, 28 września.

W 2020 roku, w wieku 5 lat, dziecko pojawiło się w filmie wyprodukowanym przez radę regionalną Mateha Binyamina. Film był częścią rządowego programu mającego na celu narzucanie dzieciom szczepionek przeciwko Covid-19 pomimo niemal powszechnej odporności dzieci na Covid-19.

Dzięki temu filmowi Yonatan stał się „dzieckiem z plakatu” kampanii szczepionkowej w Izraelu, który stał się jednym z najbardziej drakońskich krajów w narzucaniu szczepień antycovidowych.

Film wyemitowano tuż przed rozpoczęciem ogólnokrajowej kampanii szczepień.”

Po tragicznej śmierci chłopca rodzina Erlichmanów wydała następujące oświadczenie :

Niedawno zmarł nasz Yonatan Moshe. W wigilię Jom Kippur Yonatan doznał w naszym domu zatrzymania akcji serca i od tego czasu walczyliśmy u jego boku.. Z miłością dziękujemy wszystkim, którzy są nam bliscy i którzy byli przy nas w ostatnich dniach jego życia.

Opłakując tragedię, izraelski komentator w mediach społecznościowych zapytał z oburzeniem: „Gdzie są nagłówki gazet? Śledztwa? Ile jeszcze dzieci umrze na złotym ołtarzu? W szczególności istnieją już dwa kontrolowane badania wskazujące, że szczepionki mRNA powodują problemy z sercem… Pamiętajcie, że w każdej chwili może to spotkać Wasze ukochane dzieci i wnuki”.

W zeszłym roku argentyński chłopiec, który w podobny sposób był dzieckiem z plakatów  w reklamie promującej szczepionkę na Covid dla dzieci, zmarł nagle w wieku 4 lat. Według doniesień Santino Godoy Blanco został przewieziony do szpitala z powodu gorączki i wymiotów, po czym zmarł z powodu „obustronne zapalenie płuc”. „Zanim odszedł, jego mama mówi, że zdjął maskę i dał jej małe całusy, bo nie mógł już mówić” – napisano w jednym z postów na X.

Tragedię śmierci chłopca podkreśla fakt, że rząd Argentyny wykorzystuje jego zdjęcie na swojej stronie internetowej, aby nadal propagować szczepienia dzieci. Na zdjęciu chłopiec z zaciśniętą pięścią i napisem: „Szczepionki nas chronią”.

Doktor Robert Malone, wynalazca technologii mRNA stosowanej w szczepionkach firm Pfizer i Moderna, powiedział , że zaszczepienie 28 milionów dzieci w wieku od 5 do 11 lat może prowadzić do „1000 lub więcej dodatkowych zgonów”, podczas gdy ryzyko zakażenia Covid-19 dla zdrowych dzieci wynosi „około zera” i wydaje się być niższe niż w przypadku grypy sezonowej.

Doktor Peter McCullough, profesor medycyny w Centrum Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Texas A&M  przytoczył liczne badania, argumentując, że „ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i hospitalizacji z powodu zapalenia mięśnia sercowego u jednego z tych dzieci, które będzie zmuszane do szczepienia… jest większe niż hospitalizacja z powodu Covid-19”.

W artykule z października 2021 r. dla Brownstone Institute dr Paul Elias Alexander, który za administracji Trumpa pracował w Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej podczas pandemii Covid-19, nazwał wysiłki na rzecz szczepień małych dzieci „niebezpiecznymi”.”

„Dyskusja na temat ryzyka i korzyści w przypadku dzieci po podaniu zastrzyków na Covid-19 jest zupełnie inna niż w przypadku dorosłych” – powiedział dr Alexander. „Faktem jest, że jest to całkowicie nowa i eksperymentalna terapia iniekcyjna , bez danych dotyczących średnio- i długoterminowego bezpieczeństwa (ani nawet ostatecznych danych dotyczących skuteczności). Jeśli będziemy kontynuować szczepienia naszych dzieci bez odpowiednich testów bezpieczeństwa, narazimy je na potencjalnie katastrofalne ryzyko, w niektórych przypadkach łącznie ze śmiercią”.

za lifesite news