To wojna, którą Rosjanie wielokrotnie próbowali rozstrzygnąć na warunkach bardzo, bardzo korzystnych dla Ukrainy i dla nas. Najważniejszą rzeczą, której chcieli, było to, żebyśmy trzymali NATO z dala od Ukrainy.
Wielcy kontrahenci wojskowi cały czas chcą dodawać nowe kraje do NATO.
Dlaczego? Ponieważ wtedy kraj ten będzie musiał dostosować swoje zakupy wojskowe do specyfikacji broni NATO, co oznacza, że ​​niektóre firmy  Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing i Lockheed zakładają rynkową pułapkę..
Marzec 2022; Przeznaczyliśmy 113 miliardów dolarów. Podam przykład: moglibyśmy zbudować za to dom dla prawie każdej bezdomnej osoby w tym kraju. Następnie, dwa miesiące temu, przekazaliśmy kolejne 24 miliardy. A teraz prezydent Biden żąda kolejnych 60 miliardów. Ale naprawdę duże wydatki przyjdą po wojnie. Kiedy będziemy musieli   odbudować wszystkie rzeczy, które zniszczyliśmy. Zapytano Mitcha McConnella, czy naprawdę stać nas na wydanie Ukrainie 113 miliardów. Powiedział: „Nie martwcie się, to tak naprawdę nie jedzie na Ukrainę”., to dostają amerykańscy producenci sprzętu wojskowego.
Więc właściwie przyznał, że jest to program prania pieniędzy. A jak myślisz, kto jest właścicielem każdej z tych firm?
Blackrock.
Dlatego Tim Scott podczas debaty republikańskiej powiedział: „Nie martwcie się”. To nie jest prezent dla Ukrainy. To pożyczka.
Nie podnoś ręki, jeśli uważasz, że pożyczka zostanie kiedykolwiek spłacona. Tak, oczywiście, że nie.
Dlaczego więc nazywają to pożyczką? Bo jeśli nazywają to pożyczką,  mogą narzucić warunki pożyczki. A jakie są warunki kredytu, jakie im narzucamy?
Po pierwsze program skrajnych oszczędności. Tak więc, jeśli jesteś biedny na Ukrainie, będziesz biedny na zawsze.
Po drugie, najważniejsze, Ukraina musi wystawić na sprzedaż dla międzynarodowych korporacji wszystkie swoje aktywa państwowe, w tym wszystkie swoje grunty rolne, będące największym pojedynczym aktywem w Europie, na Ukrainie. Przez tysiąclecia toczyły się wojny o tę ziemię, najbogatszą ziemię uprawną na świecie, spichlerz Europy.
Prawie 500 000 młodych ludzi Ukraińców zginęło, aby utrzymać tę ziemię jako część Ukrainy. Prawie na pewno nie wiedzieli o tym warunku pożyczki.
Już sprzedali 30%. Kupującymi byli DuPont, Cargill i Monsanto. Jak myślisz, kto jest właścicielem tych wszystkich firm? Tak, Blackrock.
A potem w grudniu prezydent Biden dał kontrakt na odbudowę Ukrainy. A jak myślisz, kto dostał ten kontrakt. Blackrock. Więc robią to na naszych oczach. Nie obchodzi ich już nawet, że o tym wiemy, bo wiedzą, że ujdzie im to na sucho.
A dlaczego są tego pewni? Ponieważ mają strategię. A ta strategia jest stara, stara strategia, polegająca na utrzymywaniu nas w stanie wojny między sobą. Sprawiają, że się nienawidzimy. Sprawiają, że Republikanie i Demokraci walczą między sobą, a czarni przeciwko białym i wszystkie te podziały, które temu towarzyszą.