Przyszło mi uczestniczyć w drugiej antykomunistycznej rewolucji ,komunizm nie skończył się w Polsce , maszeruje dalej. W wielu kanadyjskich miastach odbywają się protesty , ludzie mają dość , wypowiadają się różni ludzie, covid to absolutnie nie jest sprawa zdrowotna to czysto sprawa polityczna prowadzi do zniewolenia!!!

Protesty odbywają się bez kagańców, wczoraj policja zagrodziła protest buldożerami I nie pozwoliła przejść przez miasto Stratford.

To co się dzieje to jest tak podobne do naszej Solidarności, tylko chodzi o co inne, ale cel ten sam ,zniewolić człowieka.

Przed protestem część ludzi spotyka się w Church of God, (kościół wypełniony po brzegi,dzieci śpiewają, wszyscy bez kagańców)  pastor w całości przypomina naszego księdza bohatera ,Popiełuszkę , gdzie nasi hierarchowie?

Wypowiadający się na protestach  mówią jednym głosem ,ci co promują to szczepienie na covid muszą za to odpowiedzieć, jest to zbrodnia przeciwko ludzkości. Już się zorganizowało 60 parlamentarzystów, organizują się grupy działaczy i szykują do przejecia wladzy I skazania przestępców. Dodam że w każdym proteście uczestniczy 1000-2500 osób , na kanadyjskie społeczeństwo to jest dobry wynik.  

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie . 

Staszek Frej . 

(PS ,z ostatniej chwili , w London zamknięto oddział covedowy, istniał od początku co widać, ze względu na brak pacjentów!!)